THE NBA EXHIBITION – interaktywna przygoda dla każdego fana NBA rozpoczyna się w Warszawie

The National Basketball Association (NBA) i Expand Trading Company, wiodący promotor i organizator wydarzeń rozrywkowych, ogłaszają start wystawy The NBA Exhibition. Tematyczna wystawa rozpoczyna swoje tournée, a jej premiera odbędzie się 8 października 2021 r. w Warszawie. Patronem medialnym wydarzenia jest CANAL+, wyłączny nadawca NBA w Polsce.

 

Wystawa prezentująca idee, kulturę i historię NBA otwiera się w przestrzeniach Centrum Praskiego KONESER i będzie dostępna dla odwiedzających do 31 stycznia 2022 r. Polski pokaz The NBA Exhibition będzie pierwszym przystankiem w podróży wystawy po miastach Centralnej i Wschodniej Europy.

Wystawa będzie otwarta dla odwiedzających w dni robocze od 12:00 do 20:00 oraz w weekendy od 10:00 do 20:00. Bilety na #NBAExhibitionPoland są już dostępne w sprzedaży na: www.ebilet.pl

Wystawa skierowana do fanów w każdym wieku pozwoli wejść w świat NBA. Rozpoczynając od bogatej i fascynującej historii ligi, aż po obecnie grającą generację fenomenalnych zawodników, wystawa The NBA Exhibition zabierze fanów w porywającą podróż przez 20 tematycznych stref. Goście będą mieli wyjątkową możliwość wzięcia udziału w interaktywnych grach takich jak pokazy VR, indywidualna sesja z mistrzowskim Pucharem im. Larry’ego O’Briena, zagrania w najnowszą grę NBA 2K22 i wiele innych.

The NBA Exhibition to 50 unikalnych eksponatów z oryginalnymi autografami legendarnych zawodników NBA grających kiedyś i dziś.

Wchodząc na wystawę goście doświadczą interaktywnej przygody, która pozwoli im między innymi przetestować swoje umiejętności, skoczność i refleks oraz umożliwi zrobienie pamiątkowego zdjęcia podczas wykonywania spektakularnej akcji nad obręczą.

Szczegóły wystawy, godziny otwarcia, plan zwiedzania i aktualności są dostępne na stronie: http://www.thenbaexhibition.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *