PolecaneTVN Discovery Polska

„The Traitors”! TVN nabyło prawa do realizacji największego telewizyjnego hitu ostatnich sezonów!

„The Traitors” szturmem podbija serca światowej widowni. Program w niecałe dwa lata od powstania został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Format trafi też na antenę TVN, która właśnie nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

 

TVN od zawsze sprowadzała do Polski najlepsze formaty dostępne na rynku telewizyjnym. Po sukcesie takich tytułów jak Big Brother, Azja Express czy Mask Singer czas na kolejną, pożądaną przez wszystkich, nowość! Stacja nabyła prawa do polskiej wersji „The Traitors” – jednego z najbardziej popularnych programów ostatnich lat. Format pozostawił konkurencję w tyle – w niecałe dwa lata od powstania, został sprzedany aż do 20 różnych krajów. Zdjęcia do programu wystartują jeszcze w tym roku.

Uważaj, komu ufasz – trzymająca w napięciu rozrywka tylko na antenie TVN

Formuła „The Traitors” jest inspirowana popularną i angażującą grą Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na „lojalnych” i „zdrajców”. Ich misją jest ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej. Wszyscy przebywają w zamku, stanowiącym mroczną scenerię i tło dla wydarzeń podczas trwania programu. Zadaniem tytułowych zdrajców będzie wyeliminowanie „lojalnych”. Natomiast Ci zrobią wszystko, żeby jako pierwsi zdemaskować swoich przeciwników, a przede wszystkim – ochronić siebie. Od tej pory, każdy zawodnik obiera własną strategię gry. Kto okaże się lepszy, w tej trzymającej w napięciu przygodzie, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym?

Długo czekaliśmy na taki telewizyjny format. Z jednej strony symboliczna walka dobra ze złem, a z drugiej – widowiskowe show, będące świetną i angażującą rozrywką. „The Traitors” ma w sobie wszystkie elementy, które doceniają widzowie – emocje, rozmach i przygodę. Potwierdzają to też wyniki oglądalności zagranicznych wersji, za każdym razem znacząco przewyższające średnie udziały w danych pasmach. Mam nadzieję, że nasi widzowie również pokochają ten program. komentuje Lidia Kazen, dyrektor kanału TVN.

„The Traitors” to jeden z najbardziej docenionych programów – 20 lokalnych wersji w niecałe dwa lata

Pierwsza odsłona „The Traitors” miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. „The Traitors” zostało docenione zarówno przez widzów jak i branżę telewizyjną, okrzykując program jednym z najlepszych tytułów adventure reality ostatnich lat. Formatowi został poświęcony specjalny panel w Cannes, doczekał się też nominacji w tegorocznych edycjach BAFTA TV Awards oraz MTV Awards.

Cieszę się, że mogę powitać TVN jako kolejnego partnera „The Traitors”. Format, który jest już globalnym fenomenem, został zamówiony w 20 krajach. I nie mogę się doczekać, aż dotrze on także do polskich widzów. Zobaczą tę pełną napięcia psychologiczną rozrywkę, porywające zwroty akcji i charyzmatycznych bohaterów, których TVN i Jake Vision z pewnością dostarczą.komentuje Ben Packwood, VP of CEE z All3Media International.

Ruszyły przygotowania do produkcji polskiej wersji. Format został stworzony w Holandii przez IDTV, firmę All3Media. Seria zadebiutowała w telewizji RTL4, nad jej rozwojem pracowało RTL Creative Unit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *