The Voice Kids: Dzieciaki dadzą totalnego czadu (wideo)

Za nami premiera muzycznego talent show z udziałem dzieci. Pierwsze odcinki „The Voice Kids” okazały się hitem Telewizyjnej Dwójki i zgromadziły przed telewizorami ponad 2 miliony widzów. Już w najbliższą sobotę obejrzymy kolejne zmagania młodych uczestników. Utalentowane dzieciaki dadzą totalnego czadu i rozniosą scenę w pył. Jesteście gotowi?
 
Muzyczni geniusze na scenie
Sobotni odcinek „The Voice Kids” to porządna dawka dobrego humoru i pozytywnych wibracji. Na scenie zobaczymy uzdolnionych uczestników, którzy powalczą o spełnienie marzeń. Swoich sił spróbuje m.in. nastoletnia wizażystka i pasjonatka quadów oraz rezolutny 13-latek, który zdecyduje się wykonać kultowy przebój Josha Grobana „You Raise Me Up”. Wiadomo, że mało kto może konkurować z legendarnym artystą, lecz wokal chłopca zabrzmi w tym utworze genialnie. Na muzycznej scenie „The Voice Kids” w numerze „Titanium” pojawi się również pogodna i ambitna 14-latka. Jej niewiarygodnie niski i mocny głos zachwyci Dawida Kwiatkowskiego, a Edytę Górniak dosłownie powali na kolana. Widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczą również niezwykle utalentowaną, 11-letnią Zuzię Janik – piosenkarkę, tancerkę i klarnecistkę, która brawurowym wykonaniem piosenki Katy Perry „Unconditionally” obróci wszystkie fotele trenerskie. To właśnie tę uczestniczkę Edyta Górniak nazwie muzycznym geniuszem, a Baron, doświadczony saksofonista, zaoferuje jej wymianę stroików. Co jeszcze czeka na widzów w najbliższym odcinku?
Szczekanie, gwizdanie – czym jeszcze zaskoczą Trenerzy?
W sobotnim odcinku Trenerzy postanowią uruchomić każdą tajną broń, by zgarnąć wyjątkowe głosy do swojej drużyny. Edyta Górniak zaoferuje najlepsze przytulanie, Dawid Kwiatkowski będzie szukał podobieństwa między kwiecistą opaską jednej z uczestniczek i swoim nazwiskiem, a Tomson, by wkupić się w łaski Zuzi Janik, zdradzi, że przez dwa lata uczył się grać na klarnecie. Tylko w tym odcinku wyjątkowe talenty zaprezentują nie tylko dzieci, ale i Trenerzy. Zobaczymy między innymi, jak Edyta Górniak będzie naśladować głos piszczącego szczeniaka. Jak jej to wyjdzie? Przekonamy się już 6 stycznia.
 

 
Najbliższy odcinek „The Voice Kids” już w sobotę 6 stycznia o 20:05 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *