TVPZapowiedzi TV

The Voice of Poland 9: Muzyczne petardy z Podkarpacia, Warmii i Mazur (wideo)

Przed nami kolejny odcinek wokalnych zmagań w programie „The Voice of Poland”. Tym razem najlepszych głosów Trenerzy będą szukać na Podkarpaciu, Warmii i Mazurach. Kogo zabiorą do swoich drużyn i komu podarują bilet do sławy, a kogo odeślą do domu? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę 15. września o godz. 20:05 na antenie TVP2.
 

 
Przypadek czy pasja?
Czwarty i piąty odcinek „The Voice of Poland” to przede wszystkim ogromna dawka emocji. Na scenie zobaczymy m.in. 25-letnią Wiolettę, studentkę Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz nauczycielkę emisji głosu. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” uczestniczka zaśpiewa utwór „Alone” z repertuaru Jessie Ware, a później razem z Michałem Szpakiem „Milion Reasons” Lady Gagi. Ale czy wspólny występ przeważy nad wyborem Trenera? A może to samo nazwisko sprawi, że zdecyduje się dołączyć do teamu Patrycji Markowskiej?
W tym odcinku widzowie poznają również Dawida – artystę ulicznego, który doskonale łączy swoje dwie największe pasje – śpiewanie i podróże. W programie zdecyduje się zaśpiewać utwór „Hey Brother” z repertuaru Avicii i swoim oryginalnym głosem obróci niemal wszystkie fotele. Ale dlaczego wokalista zepsuje Trenerom zabawę przy wyborze drużyny? I czy decyzja podjęta pod wpływem impulsu doprowadzi go na sam szczyt?
Na tym nie koniec wielkich emocji. Swoje umiejętności zaprezentuje również 21-letnia Ola, mieszkanka Jasła i nauczycielka Roksany Węgiel – zwyciężczyni programu „The Voice Kids”. Podczas Blindów uczestniczka zdecyduje się zaśpiewać utwór „Respect” z repertuaru Arethy Franklin. Od Trenerów usłyszy, że ma piękny głos i niesamowitą osobowość, a Michał Szpak zaproponuje jej nawet podróż dookoła świata. Ale czy to samo rodzinne miasto połączy ją z charyzmatycznym Trenerem i czy uczestniczka powtórzy sukces swojej podopiecznej i zdobędzie tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”?
Młodość kontra dojrzałość
Wśród uczestników marzących o muzycznej karierze zobaczymy również 16-letnią Milenę, wielką fankę L.P. i Meli Koteluk. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewa „All I Want” z repertuaru Kodaline i wprowadzi magiczny nastrój do studia. Usłyszy, że śpiewa szczerze, spójnie i mimo młodego wieku ma wielką świadomość muzyczną. Dlaczego występ tej uczestniczki Michał Szpak porówna do kadru z filmu „Gwiazd Naszych Wina” i jaką piosenkę specjalnie dla niej zaśpiewa Grzegorz Hyży?
W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” widzowie poznają również Sylwię – na co dzień matkę, chórzystkę, wielbicielkę psów i pianina. To do niej Piotr Cugowski powie, że ma prawdziwą klasę i szlachetny głos, a dzięki jej występowi Patrycja Markowska przypomni sobie wspólny występ z Tanitą Tikaram. Czyją drużynę wybierze Sylwia? Czy ulegnie urokowi Piotra Cugowskiego, a może postawi jednak na kobiecą solidarność i będzie spełniać marzenia wspólnie z Patrycją Markowską?
Błyskotliwy humor
Kolejny odcinek muzycznego show zapewni wyśmienitą dawkę dobrego humoru. A wszystko dzięki błyskotliwym żartom Trenerów. Kiedy jeden z uczestników w rekordowo krótkim czasie wybierze drużynę Cugowskiego, Michał Szpak zaproponuje, by Piotr wypełnił czas tańcem. Czy widzowie będą mieli okazję zobaczyć jego taneczne popisy?
Co jeszcze czeka na nas w kolejnym odcinku 9. edycji „The Voice of Poland? Kto zaprosi Grzegorza Hyżego do wspólnego występu i co Partycja Markowska myśli o kucharzach?
 

 
O tym przekonamy się już 15 września o godz. 20.05 na antenie Telewizyjnej Dwójki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *