„Thor: Ragnarok” i MEGA konkurs w kinach Helios

Wszechmocny Thor i jego brawurowe przygody królują na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios! W związku z tą porywającą premierą na Widzów kin Helios czeka wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać niezapomniany wyjazd do Skandynawii, z której wywodzi się tytułowy bohater serii.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przyjść do wybranego kina Helios na film „Thor: Ragnarok”, zachować bilet, a następnie wykonać kreatywne zdjęcie inspirowane filmem pod hasłem „Thor, młot i ja” i wraz z czytelnym skanem lub zdjęciem biletu oraz danymi wysłać je na adres thor@helios.pl. Jury spośród nadesłanych prac wyłoni Laureata, który otrzyma voucher wartości 6000 zł na niezapomniany wyjazd do Skandynawii oraz dziesięciu Widzów, do których powędruje fantastyczny zestaw niepowtarzalnych filmowych gadżetów „Thor: Ragnarok”.

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem – niesamowitym Hulkiem.

Konkurs „Thor, młot i ja” trwa do 12 listopada 2017 roku, szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/thor. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *