“To nie ze mną” pierwszym serialem Grupy Kino Polska z premierą w serwisie FilmBox+

Serial To nie ze mną – pierwsza oryginalna produkcja fabularna Grupy Kino Polska – zostanie udostępniony w serwisie FilmBox+ dzień przed premierą w Stopklatce. Tym samym To nie ze mną zostanie pierwszym serialem fabularnym wyprodukowanym na zlecenie Grupy Kino Polska, który będzie miał swoją premierę w serwisie VOD nadawcy.

 

– Widzowie często pytają nas, czy i kiedy obejrzą nasze produkcje w internecie. Udostępniając premierowo serial To nie ze mną – naszą pierwszą oryginalną produkcję fabularną – w serwisie FilmBox+, wychodzimy im naprzeciw komentuje Małgorzata Łupina, Dyrektorka Programowa i ds. Produkcji Telewizyjnej w Grupie Kino Polska. Telewizja jako medium cały czas ewoluuje, skutecznie przystosowując się do zmian technologicznych i przyzwyczajeń widzów. To właśnie ta zdolność do transformacji zapewnia jej powodzenie. Nowoczesna telewizja jest dziś multimedialnym centrum rozrywki, które nie tylko dostarcza widzom oryginalną ofertę programową, ale też proponuje im różnorodne źródła dostępu do oferowanych treści. Dzisiaj to widz decyduje, a ten chce mieć dostęp do treści poprzez telewizor, komputer, telefon czy inne urządzenia mobilnedodaje Małgorzata Łupina.

W serwisie FilmBox+ są już dostępne inne produkcje Grupy Kino Polska, m.in. niezwykły show randkowy Magia nagości. Polska, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród widzów oraz serie Dom w cenie mieszkania i Złoty interes (Zoom TV).

To nie ze mną to ciepła, pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie, przyjaźni i odwadze bycia sobą. Bohaterami tej historii są Tosia i Michał – seryjni single, którzy najchętniej wzięliby antidotum na miłość. Różni ich wszystko. Ona jest energiczną i niezależną mechaniczką samochodową, on – pełnym ogłady lekarzem, który samotnie wychowuje córki. Mimo wszystko los płata figla i postanawia dokonać czegoś pozornie niewykonalnego – zeswatać tych dwoje.

Serial To nie ze mną będzie miał premierę w Stopklatce w niedzielę, 16 października, o godz. 17:00. W każdą niedzielę stacja wyemituje po dwa premierowe odcinki.

Producentem To nie ze mną jest Akson Studio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *