MediaPolsatZapowiedzi TV

To oni poprowadzą Sylwestrową Moc Przebojów 2019 w Polsacie

Sylwestrowa Moc Przebojów coraz bliżej! W tym roku na Stadionie Śląskim szykuje się doskonała zabawa w rytm najlepszych dyskotekowych hitów, które rozgrzeją do tańca nawet w najmroźniejszy wieczór!

 

 

 

 

W Nowy Rok wprowadzą nas: niezastąpiony duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a także emanujący pozytywną energią i zawsze w dobrych humorach Ela Romanowska i Rafał Maserak. Po raz pierwszy w roli prowadzącej Sylwestrową Moc Przebojów zobaczymy gwiazdę serialu „W rytmie serca” Barbarę Kurdej-Szatan i znaną z „Love Island. Wyspa miłości” Karolinę Gilon. Na scenie zadebiutuje też zwycięzca 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Damian Kordas. Co przygotowują, aby rozgrzać nas do najlepszej zabawy w roku? Przekonamy się już 31 grudnia!

Publiczność na Stadionie Śląskim i przed telewizorami w szampański nastrój wprawią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Nie zabraknie takich hitów jak „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej, „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari, czy „Acapella” Mikolasa Josefa. Na scenie swoje pojawi się także DJ Bobo i jego „Chihuahua”, Layzee Fka Mr President i „Coco Jumbo”, Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”, Sławomir i „Miłość w Zakopanem” oraz Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

Sylwestrowa Moc Przebojów już 31 grudnia o godzinie 20. w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *