"To Twoja wina” nowy serial paradokumentalny w Polsacie

„To Twoja wina” to nowy serial paradokumentalny na antenie Telewizji Polsat. Inspirowany prawdziwym życiem i realnymi problemami, jakie dotykają wielu z nas, pokazuje nie tylko co może się wydarzyć, ale także jak można poradzić sobie z problemami, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do pokonania.
 
Każdy odcinek to dwie odrębne historie par, zmagających się z różnego rodzaju trudnościami. Bohaterowie, nie mogąc samodzielnie uporać się z narastającym napięciem, udają się do poradni małżeńskiej, gdzie czeka na nich profesjonalna pomoc psychologów.
 

 
Akcja serialu toczy się wokół bohaterów oraz ich emocji. Miłość, oddanie, bezwarunkowe wsparcie, wiara w lepszą przyszłość i poświęcenie są w ich życiu równie częste, co zaniedbanie, zdrady, nieufność, intrygi, kłamstwo, kłopoty z dziećmi. Intrygujące, zaskakujące, często nieoczywiste zakończenia historii są głównymi atutami tego serialu. Producentem na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Multistudio sp. z o.o.
Serial paradokumentalny „To Twoja wina” startuje 7 czerwca i będzie emitowany raz w tygodniu – w czwartki, o godz. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *