Tomasz Sekielski nowym prowadzącym Onet Rano

Tomasz Sekielski został gospodarzem programu Onet Rano. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarza można oglądać 28 listopada od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.

 

Tomasz Sekielski przejmie stery Onet Rano raz w tygodniu. W pozostałe dni program w mobilnym studiu Onetu poprowadzi Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Iwona Kutyna i Piotr Kędzierski.

– Nasz poranny program stał się dla wielu widzów obowiązkową audycją, z którą zaczynają dzień. Onet Rano zapewnia dawkę najnowszych informacji, komentarz do bieżących wydarzeń i rozmowy z ciekawymi ludźmi. Chcemy robić najlepszy program i dlatego ogromnie się cieszę, że Tomasz Sekielski dołączył do ekipy prowadzących Onet Rano. To wyjątkowy dziennikarz, i jestem pewna, że jego obecność w programie przyciągnie kolejnych widzów i wzmocni silną markę Onetu.mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

 

 

Bez wątpienia ze względu na formułę audycji, prowadzenie Onet Rano będzie dla mnie nowym wyzwaniem i doświadczeniem zawodowym. Nie obawiam się tego, wręcz przeciwnie motywuje mnie to do działania. Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią znakomitego zespołu ludzi, którzy przygotowują i realizują ten program. Ich pasja i profesjonalizm sprawiły, że Onet Rano zajął znaczące miejsce pośród audycji publicystyczno-informacyjnych, jakie oferują widzom polskie media – mówi Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski – dziennikarz, reporter, twórca filmów dokumentalnych, pisarz. W latach 1997–2006 był reporterem Faktów TVN. Relacjonował m.in. przebieg wojny w Kosowie, zatonięcie okrętu Kursk w okolicach Murmańska i prace komisji śledczej w sprawie afery Rywina. Prowadził także piątkowe wydania programu Kropka nad i. Od 2003 wraz z Andrzejem Morozowskim prowadził audycję Kuluary, codzienny program Prześwietlenie, a następnie Teraz my! W TVN24 prowadził również program Czarno na białym. Od października 2012 do stycznia 2015 był gospodarzem poranków w Radiu Tok FM. Od stycznia 2013 do czerwca 2016 prowadził program Po prostu w TVP1, a następnie Woronicza 17 w TVP Info. Współpracował również z tygodnikami Newsweek oraz Wprost. W 2006 roku wraz z Andrzejem Morozowskim otrzymał nagrodę Grand Press oraz tytuł Dziennikarza Roku, a w 2016 roku został nagrodzony Grand Press za najlepszy reportaż telewizyjny.

Onet Rano to najbardziej rozpoznawalna, cykliczna produkcja wideo realizowana przez Onet. Średnia oglądalność jednego odcinka przekracza milion projekcji wideo. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach Onet Rano #Wiem, wyjazdowe programy z różnych miast Polski w ramach Onet Rano #wPodróży, a także podróżniczy Onet on Tour realizowany z krajów Europy i świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *