Internet & Gry - ReklamaWAŻNE

Tomasz Smokowski wraca do MIsji Futbol w Onecie

W poniedziałek 3 września (godz. 10.15), Tomasz Smokowski wraca do komentowania gorących wydarzeń piłkarskich w programie „Misja futbol”.
 

 

Tym samym największy program sportowy w internecie powiększa grupę ekspertów-komentatorów, którzy regularnie będą pojawiać się w programie. Należą do niej: Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Przemysław Rudzki i wspomniany Tomasz Smokowski.

– Wreszcie czuję się jak trener klubu, który po dziewięciu długich miesiącach kontuzji wreszcie odzyskuje kluczowego napastnika. Nie było tygodnia, żebym nie odpowiadał na Twitterze na pytanie „a kiedy wróci Smok?”. Bez Tomka, który współtworzył „Misję futbol” od pierwszego odcinka “influenserski głos w domach kibiców” był niepełny – mówi Michał Pol, gospodarz programu „Misja futbol”Ponieważ pod jego nieobecność Przemek Rudzki stał się integralną postacią programu, a też z racji nawału obowiązków obu liderów opinii myślę, że będę rotował składem jak dobry trener w dzisiejszych czasach – choćby Pep Guardiola w Manchesterze City dodaje.

W sezonie wiosennym każdy odcinek Misji futbol miał średnio 1,8 mln odtworzeń.

Misja futbol, 3 września, godz. 10.15 na Onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *