Tomasz Włodarczyk dziennikarzem Meczyki.pl

Tomasz Włodarczyk, jeden z czołowych polskich dziennikarzy sportowych, dołączył do zespołu Meczyki.pl. Już w najbliższych dniach artykuły jego autorstwa zagoszczą na naszych łamach.

 

Dołącza do nas doświadczony dziennikarz, który w przeszłości pracował dla najważniejszych mediów sportowych. Do takiego miana aspirujemy również my, dlatego wzmacniamy redakcję, aby wspólnie realizować kolejne ambitne pomysły i projekty.

Portal Meczyki.pl jest odwiedzany przez blisko 3 mln użytkowników miesięcznie, którzy generują ponad 40 mln odsłon. W ostatnich latach notujemy ciągłe wzrosty statystyk, co jest powodem do dumy, ale także zobowiązaniem do dalszego rozwoju. Dlatego stawiamy na jakość i merytorykę.

W Meczyki.pl zależy nam w równym stopniu na szybkości podawanych informacji jak i tworzeniu pogłębionych, analitycznych treści. Każdego miesiąca piszemy około 120 tekstów autorskich spod znaku “Meczyki Plus”, w których pokazujemy szersze spojrzenie na futbol i które cieszą się dużym zainteresowaniem, za co możemy Wam tylko podziękować.

Nasze ambicje sięgają jednak znacznie wyżej. Chcemy, aby Meczyki.pl należały do grona najbardziej opiniotwórczych oraz najczęściej cytowanych mediów piłkarskich w kraju. Pomóc ma w tym Tomasz Włodarczyk.

– Dziękuję za zaufanie. Meczyki.pl to obecnie jeden z najchętniej odwiedzanych portali piłkarskich w Polsce. Serwis technologicznie i merytorycznie pędzi do przodu. Cały czas podnosi sobie poprzeczkę. Pracuje tu zespół młodych, utalentowanych ludzi tworzących mnóstwo wartościowych treści. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się postawić kolejne kroki i spełnić ambitne cele. Przyciągnąć na portal kolejnych pasjonatów futbolu i wzmocnić pozycję Meczyków na rynkumówi Tomasz Włodarczyk.

Nowy członek naszego zespołu to absolwent Business School na University of Bedfordshire. Większość swojej kariery dziennikarskiej spędził w Przeglądzie Sportowym. Regularnie relacjonował mecze i zgrupowania reprezentacji Polski. Jako korespondent uczestniczył w wielkich piłkarskich turniejach – Euro 2008, MŚ 2014, Euro 2016 oraz MŚ 2018. Współpracował też m.in. z telewizją Orange Sport, Faktem, Sport.pl czy angielskim The Guardian.

Redakcja Meczyki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *