MediaPlatforma Canal+Sieci kabloweZapowiedzi TV

TOP 100 2021 – Poznaj największy przebój 2021 roku w Music Box Polska

Wraz z końcem roku nadeszła pora, by ujawnić 100 piosenek, które zdołały podbić serca słuchaczy, wdzierając się na listy przebojów i nie schodząc z prywatnych playlist ani na chwilę. W programie TOP 100 2021 wybierzemy największy, bezapelacyjny hit 2021 roku!

 

2021 rok, przechodzący powoli do historii, dostarczył nam sporo muzycznych emocji, efektów wyjątkowych i często nieoczywistych współprac uwielbianych artystów, nie brakowało też zachwycających debiutów. W Music Box w sylwestrowe popołudnie i w noworoczny poranek, za sprawą TOP 100 2021, będzie możliwość odkrycia tego, które klipy zasłużyły na szczególną uwagę.

Z całą pewnością wśród artystów, których warto wspomnieć z myślą o kończącym się roku, znaleźć się powinni: Ed Sheeran, Dawid Kwiatkowski, Dua Lipa, sanah, Daria, The Weeknd, Natalia Szroeder, Smolasty, INNA czy Daria Zawiałow…

W odkrywaniu poszczególnych pozycji listy TOP 100 2021, widzom towarzyszyć będą charyzmatyczni influencerzy, mający ponad milion obserwujących na profilach w Tik Toku. Szalina Malina i Cypriano Italiano, spędzą z widzami Music Box sześć niezapomnianych godzin, pełnych interesujących wspomnień, refleksji, muzycznych odkryć i zachwytów, wprowadzając prawdziwie szampańską atmosferę.

Nie zabraknie żartów i doskonałej energii, którą prowadzący będą dzielili się z widzami. Jednak TOP 100 2021, to przede wszystkim muzyczne podsumowanie najlepszych teledysków mijającego roku.

Na widzów czeka zatem muzyczny kalejdoskop 2021 roku w doskonałej jakości obrazu i dźwięku z pod znaku Music Box.

TOP 100 2021 w Music Box!

Emisja premierowa: 31 grudnia, godzina 14:00

Powtórki: 1 stycznia – godzina 9:00, 2 stycznia – godzina 18:00

 

 

Wiktoria Szalińska szerzej znana jako Szalina Malina to artystyczna dusza. Swoją internetową karierę rozpoczęła na początku 2020 roku i szturmem wywalczyła sobie miejsce w sercach swoich obserwujących. Na Tik Toku profil Szaliny obserwuje ponad milion osób, dla wielu z nich Wiktoria jest idolką! Twórczyni na swoim kanale pokazuje scenki komediowe oraz lifestylowe pogadanki. Nie każdy o tym wie, ale Wiktoria ma wykształcenie muzyczne, od 12 lat gra na fortepianie i wiolonczeli, a od 2 również na harfie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już wkrótce będziemy mogli usłyszeć debiutanckie piosenki Szaliny!

 

 

Cyprian Węgrzyn działający pod pseudonimem jako Cypriano Italiano to wielki pasjonat sportu i aktywnego trybu życia. Jeszcze do niedawna trenował profesjonalnie kalistenikę, czyli dziedzinę sportu polegającą na treningu siłowym opierającym się na ćwiczeniach z własną masą ciała. Cyprian jest pół Włochem i jak najbardziej wpisuje się w stereotypowy obraz Włocha. Jest niezwykle temperamentny, uwielbia prowadzić żywe dyskusje i jeść pizzę, oglądając serial lub mecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *