TO!TV zmieni się w Gold TV

Kanał TO!TV po uzyskaniu zgody KRRiT zmieni się Gold TV – podaje portal Wirtualnemedia.pl. Powodem zmiany są niezadowalające wyniki oglądalności.

 

 

 

 

 

– Obecna nazwa nie ma praktycznie żadnej rozpoznawalności w grupie docelowej i nie przedstawia tego, czym obecnie jest ten kanał. Stacja TO!TV generowała bardzo wysokie wyniki oglądalności na przełomie 2016 i 2017 roku, gdy była obecna w Cyfrowym Polsacie. Wtedy muzyka disco polo była siłą napędową tej stacji. Obecnie kanał TO!TV dostępny jest na platformie Canal+, Orange TV oraz w sieciach kablowych UPC Polska i Toya, a także na wybranych lokalnych multipleksach DVB-T. To widownia miejska, która jak wynika z badań oczekuje raczej czegoś innego, niż disco polo przez całą dobę informuje portal Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki.

Firma Michała Winnickiego pracuje również nad wyraźnymi zmianami przy dwóch innych kanałach – TVR i NTL Radomsko. Pierwsza z tych stacji w perspektywie dwóch najbliższych miesięcy najprawdopodobniej zmodyfikuje swoją nazwę.

– Mamy już kilka pomysłów na kanał TVR i podejmiemy decyzję w tej sprawie pewnie jeszcze w listopadzie. Chcemy nadawać poświęcone stylowi życia audycje dla kobiet. Chciałbym aby nowa nazwa kanału TVR pojawiła się na ekranach telewizorów jeszcze przed Świętami, bo Święta to magiczny czas, bardzo ważny dla kobiet i całych rodzinkomentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki.

 

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *