PolecaneSport w TV

Tour de France w Eurosporcie1

Najsłynniejszy wyścig świata ruszy już 6 lipca. W ciągu ponad trzech tygodni najlepsi kolarze świata, a wśród nich polski zespół CCC Team, przejadą prawie 3,5 tys. km na drodze do Pól Elizejskich w Paryżu. Tour de France od startu do mety pokaże na żywo tylko Eurosport 1!

 

 

176 kolarzy z 22 zespołów, w tym ósemka z CCC Team, a także Michał Kwiatkowski z Team Ineos stanie 6 lipca na starcie najważniejszego kolarskiego wyścigu na świecie. 106. edycja Tour de France rozpocznie się w Brukseli, a po 23 dniach, na które składa się 7 etapów płaskich, 5 etapów pagórkowatych, 7 etapów górskich, 2 czasówki i zaledwie 2 dni przerwy, dotrze 28 lipca do Paryża.

Legendarną Wielką Pętlę pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player! Stacja będzie transmitować wyścig od startu do mety każdego etapu, który prosto z trasy relacjonować będą specjalni wysłannicy kanału – Adam Probosz oraz Dariusz Baranowski – w pierwszym tygodniu – i Bartosz Huzarski – przez dwa kolejne tygodnie. Ich materiały uzupełnią transmisje z niezrównanym komentarzem m.in. Tomasza Jarońskiego, a także wzbogacą zaplanowane na weekendy specjalne studia Tour de France. Na antenie nie zabraknie wywiadów z polskimi i zagranicznymi kolarzami, dyrektorami sportowymi i uznanymi ekspertami, a także doniesień prosto z trasy i zza kulis wyścigu.

Tegoroczny Tour de France to okazja do świętowania setnych urodziny jednego z najważniejszych symboli kolarstwa, czyli żółtej koszulki. Po raz pierwszy założył ją Eugene Christophe w 1919 roku. Kto tym razem dojedzie do Paryża w żółtej koszulce? W 6 z ostatnich 7 edycji Wielkiej Pętli wygrywali Brytyjczycy – Bradley Wiggins, cztery razy Chris Froome i Geraint Thomas. Brytyjską dominację przerwał w 2014 roku Vincenzo Niballi. Jak będzie tym razem? Tour de France od 6 do 28 lipca na żywo tylko w Eurosporcie 1!

Eurosport angażuje superfanów kolarstwa chcących poznać marki, które wzbogacą ich styl życia i daje możliwość reklamodawcom na komunikację przy tym prestiżowym wydarzeniu. Zapytaj handlowca o ofertę komunikacji przy jednym z najbardziej rozpoznawalnych wyścigów kolarskich na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *