PolecaneSieci kablowe

TOYA wspiera obywateli Ukrainy

Dla wszystkich Abonentów wprowadza na miesiąc „otwarte okno” z następującymi zagranicznymi kanałami informacyjnymi: Ukraina 24, UA TV, BBC World News, CNN, Sky News. Kanały te są dostępne w odbiornikach cyfrowych HD oraz w TOYA GO (Ukraina 24, UA TV bez konieczności logowania).

 

We wszystkich pakietach Telefonii Komórkowej obniżono, aż do odwołania, ceny połączeń na numery komórkowe do Ukrainy z 2 zł/min do 8 gr/min.

Ponadto dla obywateli Ukrainy utworzono nowy pakiet umożliwiający rozmowy, przesyłanie SMS/MMS zawierający aż 50 GB dostępu do Internetu. Dodatkowym walorem pakietu jest
skrócenie okresu zobowiązania do 3 miesięcy I gwarancji zachowania ceny przez 12 miesięcy. Istnieje także możliwość dokupienia dodatkowych kart SIM (do 10 szt.) w cenie 6 zł/ mies. Wówczas pakiet 50 GB jest współdzielony przez wszystkie karty.

Dostępna opcja WiFi calling (dla wybranych modeli telefonów) umożliwia rozmowy, wysyłanie SMS i MMS przez Internet bez ponoszenia dodatkowych opłat. Cena tego pakietu została ustalona na 36 zł/mies.

– Podjęliśmy starania aby w jakiś sposób pomóc obywatelom Ukrainy w tym trudnym czasie. Od pomysłu do realizacji minęły zaledwie dwa dni. Z wielką satysfakcją odnotowałem pełne wsparcie i zrozumienie zarówno firmy Play będącej naszym partnerem w zakresie MVNO oraz nadawców telewizyjnych. Jest to nasz skromny wkład w akcje pomocy Ukrainie – mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA.

Warto nadmienić, że TOYA w swoim lokalnym programie telewizyjnym TV TOYA wprowadziła specjalne bloki informacyjno-publicystyczne o sytuacji imigrantów z Ukrainy, w szczególności uchodźców wojennych, a także o sposobach i formach udzielania im pomocy. Na podkreślenie zasługuje wysłanie ekipy telewizyjnej na granicę polsko-ukraińską, która na żywo relacjonuje bieżącą sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *