„Transakcje za milion dolarów: Los Angeles” w Czwórce

Najdroższe domy świata – oszałamiające luksusem, wystrojem i położeniem – oraz brawurową rywalizację młodych i ambitnych agentów nieruchomości widzowie Czwórki będą mogli oglądać już od 2 czerwca w soboty o godz. 17:00.
 

 
Bohaterami programu są trzej przebojowi agenci handlu nieruchomościami: Madison Hildebrand, Josh Flagg oraz Josh Altman – każdy z wielkim ego i jeszcze większymi ambicjami, które sprawiają, że nawet tak wielka metropolia jak Los Angeles potrafi okazać się dla nich za mała.
W spektakularnej scenerii okolic Hollywood, Beverly Hills czy Malibu, pełnej bajecznych rezydencji z zapierającymi dech w piersiach widokami na ocean i góry, śledzimy ich pogoń za rynkowymi okazjami i sukcesem.
W każdym odcinku programu będziemy mogli nie tylko podziwiać wyjątkowe domy w najpiękniejszych lokalizacjach, ale także poznamy ludzi, którzy je kupują i sprzedają oraz powody, dla których tak niezwykłe nieruchomości z pełnymi rozmachu rozwiązaniami, jak basen na dachu czy kilkusetmetrowa sypialnia, są obiektem pożądania lub okazują się nie być wystarczająco atrakcyjne.
„Transakcje za milion dolarów: Los Angeles” od 2 czerwca w Czwórce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *