Platforma Canal+Polsat BOXSieci kabloweSport w TV

Transmisje ligowych meczów żużlowych ze Szwecji i Danii w Eleven Sports

Najbliższe dni upłyną w ELEVEN SPORTS pod znakiem żużla w najlepszym wydaniu. Już dziś o 21:00 na antenie Eleven Sports 1 rozpocznie się Magazyn PGE Ekstraligi, w którym zostanie podsumowana 7. runda tegorocznych rozgrywek.

 

W tej kolejce swoją moc pokazały drużyny z Wrocławia, Lublina, Gorzowa Wielkopolskiego i Częstochowy, które pewnie wygrały swoje mecze. Gościem specjalnym programu będzie Adrian Miedziński z FOGO UNII Leszno.

We wtorek widzowie będą mogli obejrzeć spotkanie szwedzkiej ligi pomiędzy Lejonen Gislaved a Smederną Eskilstuna. Obie drużyny spisują się ostatnio poniżej oczekiwań i ta konfrontacja jest dla nich szasną na wydostanie się z dolnych rejonów tabeli. Na Axelent Arena powinni wystąpić między innymi Bartosz ZmarzlikJarosław HampelMaksym Drabik i Kacper Woryna.

Z kolei w środę przyjdzie czas na starcie ligi duńskiej, w którym siódmy w tabeli Region Varde Elitesport podejmie zajmującą czwarte miejsce ekipę Esbjerg Vikings. Na Varde Moto Arena dojdzie do ciekawego pojedynku Fredrika Jakobsena po stronie gospodarzy z Nielsem Kristianem Iversenem w szeregach gości.

Polecamy w poniedziałek:

21:00, Eleven Sports 1, Magazyn PGE Ekstraligi studio: Michał Korościel, Anita Mazur, Marcin Kuźbicki, Marcin Musiał, gość specjalny: Adrian Miedziński

Polecamy we wtorek:

18:55, Eleven Sports 1, Bauhaus Ligan Elit Speedway: Lejonen Gislaved – Smederna Eskilstuna

Polecamy w środę:

18:55, Eleven Sports 1, Speedwayligaen Denmark: Region Varde Elitesports – Esbjerg Vikings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *