Sport w TV

Transmisje zaległych meczów PGE Ekstraligi w czwartek i niedzielę w Eleven Sports

 W nadchodzących dniach ELEVEN SPORTS pokaże zaległe mecze PGE Ekstraligi, w których zmierzą się NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra z KRONO-PLAST WŁÓKNIARZEM Częstochowa oraz EBUT.PL STAL Gorzów z FOGO UNIĄ Leszno. Każda z tych drużyn ma postawione przed sobą jasne cele, więc emocji z pewnością nie zabraknie.

 

PGE EKSTRALIGA

Transmisje:

  • NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra – KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa, czwartek, 13 czerwca, 19:30, Eleven Sports 1
  • EBUT.PL STAL Gorzów – FOGO UNIA Leszno, niedziela, 16 czerwca, 19:00, Eleven Sports 1

Żużlowa PGE Ekstraliga rozpocznie odrabianie zaległości od meczu szóstego w tabeli NOVYHOTEL FALUBAZU ZIELONA Góra z czwartym KRONO-PLAST WŁÓKNIARZEM Częstochowa. Jeśli zielonogórzanie wygrają, to wyprzedzą rywala i znajdą się w górnej połowie tabeli. Jarosław Hampel i spółka przystąpią do zmagań podbudowani cennym zwycięstwem 50:40 z BETARD SPARTĄ Wrocław w miniony weekend. Pozwoliło im ono uzyskać bonusowy punkt i uwierzyć, że są w stanie walczyć w tym sezonie o najwyższe lokaty. Dla gości ta konfrontacja ma również duże znaczenie, bo dzięki niej mogą awansować na ligowe podium. Po ich stronie wiele będzie zależało od Leona Madsena, który w każdym ze swoich tegorocznych występów w PGE Ekstralidze uzyskiwał po kilkanaście punktów.

Gorąco powinno być także na Stadionie im. Edwarda Jancarza, gdzie EBUT.PL STAL Gorzów spotka się z FOGO UNIĄ Leszno. Gospodarze chcą wykorzystać ostatnie potknięcie drugiej w tabeli BETARD SPARTY Wrocław, która ma tyle samo punktów co oni. Wygrana pozwoli im wyprzedzić Spartan i wspiąć się na pozycję wicelidera rozgrywek. Kluczowa będzie postawa Martina Vaculíka, który ustabilizował formę na wysokim poziomie. Goście z Leszna nie mają zamiaru ułatwiać gorzowianom zadania, bo chcą jak najszybciej opuścić ostatnie miejsce w stawce. W najbliższym starciu Byki liczą między innymi na Benjamina Cooka, który kilka dni temu udanie zadebiutował w ich barwach, zdobywając dziewięć punktów i „oczko” bonusowe w konfrontacji z KRONO-PLAST WŁÓKNIARZEM Częstochowa.

Polecamy w czwartek, 13 czerwca:

19:30, Eleven Sports 1, PGE Ekstraliga: NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra – KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski, studio: Joanna Cedrych, Adrian Gomólski, reporterka: Kinga Sylwestrzak

Polecamy w niedzielę, 16 czerwca:

19:00, Eleven Sports 1, PGE Ekstraliga: EBUT.PL STAL Gorzów -FOGO UNIA Leszno komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski, studio: Kinga Sylwestrzak, Grzegorz Walasek, reporterka: Joanna Cedrych

ELEVEN SPORTS zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w ramówkach.

foto, źródło. Eleven Sports

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *