MediaZapowiedzi TV

„Transporter”: Nieustraszony kurier w akcji w Nowa TV

Frank Martin dostarczy na czas każdą przesyłkę. Jest szybki, nie zadaje pytań i zawsze wywiązuje się z zadania. Oglądaj od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Nowa TV.

 

 

Kurier Frank (Chris Vance) pracuje według swoich jasno określonych zasad. Nigdy nie zmienia umowy, nie obchodzą go żadne nazwiska i nigdy nie zajrzy do żadnej przesyłki. Jeśli zastosujesz się do jego reguł, wszystko się uda. Niestety rzeczywistość czasem wymyka się spod kontroli. Dlatego jego praca jest tak niebezpieczna i nieprzewidywalna. W pierwszym sezonie Frank będzie musiał uciekać przed policją, przestępcami, a nawet pięknymi kobietami. Wda się w mroczne rozgrywki między gangsterami i zwykłymi rzezimieszkami. Swoim szybkim autem będzie gnał po ulicach Berlina, Nowego Jorku i Paryża, aby dostarczyć na czas przesyłki do luksusowych hoteli, opuszczonych magazynów czy nocnych klubów.

Odcinek 6

Frank przejmuje przesyłkę ze ściśle strzeżonego skarbca, po czym zostaje zaatakowany. Podejrzewa, że za napadem może stać piękna strażniczka, jednak wkrótce razem z nią musi stawić czoła prawdziwym przestępcom. Martin mierzy się ze złowrogim przedsiębiorcą, a ich konfrontacja ma miejsce podczas wielkiej imprezy sportowej na stadionie w Toronto.
Emisja 10 czerwca o godz. 20:00 w Nowa TV.

Odcinek 7

Kurier zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Uwięziony w celi, zdaje się być w sytuacji bez wyjścia. Wkrótce wychodzi na jaw, że to tylko początek nowego zlecenia. Policjanci Ryder i Stanwick wypuszczają go i wręczają mu kopertę. Łamiąc jedną ze swoich zasad, Transporter sprawdza zawartość. W środku znajduje… ludzką rękę.
Emisja 8 czerwca o godz. 20:00 w Nowa TV.

Odcinek 8

Frank dostaje zlecenie, aby dostarczyć na południe Francji milion euro. Ściga się przy tym z dwoma innymi załogami kurierów – zwycięzca wyścigu otrzyma dochodowe zlecenie. Jego rywale próbują wykraść przewożone pieniądze, jednak Frank pragnie udowodnić, że jest najlepszy w swoim fachu.
Emisja 9 czerwca o godz. 20:00 w Nowa TV.

Odcinek 9

Z pozoru proste zlecenie z Paryża wplątuje Franka w skomplikowaną aferę z bombą w tle. Jej sprawcą jest Gassam, starszy brat ofiary policyjnej strzelaniny. W ramach zemsty mężczyzna planuje podłożyć ładunki wybuchowe na terenie francuskiej stolicy. Czy Frank zdoła uratować mieszkańców i własną rodzinę?

Emisja 10 czerwca o godz. 20:00 w Nowa TV.

Odcinek 10

Frank dostarcza cenny obraz zamożnemu Maksowi Khyberowi. Niestety, wkrótce ekspert w dziedzinie sztuki stwierdza, iż malowidło jest podrobione. Khyber oskarża kuriera o niedopełnienie zobowiązań i rozkazuje mu znaleźć oryginał. Martin odkrywa, iż dzieło sztuki należy do potomkini Pissarra, Rebeki. Kobieta marzy o tym, by malowidło – skradzione w czasie II wojny światowej przez Niemców – wróciło do jej rodziny. Frank i Rebecca zaczynają współpracować, by pozbyć się Khybera oraz odszukać oryginalny obraz.

Emisja 11 czerwca o godz. 20:00 w Nowa TV.

„Transporter” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji Nowa TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *