Trwa casting do „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia”

Legendarny kulinarny reality show wraca na antenę Polsatu. Dołącz już teraz! Ruszył casting do kolejnej edycji programu, który podbił serca widzów na całym świecie. Masz kulinarny kunszt, a wyścig z czasem oraz gigantyczny stres i presja nie są ci straszne? Walka z samym sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania to twój żywioł? Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby zostać uczestnikiem i rywalizować o 100 tysięcy złotych.

 

Nowe wyzwania, nowy polski szef

Amerykańska edycja wykreowała gwiazdę Gordona Ramsaya. Liczne kolejne edycje m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Finlandii, Danii, Belgii, Rumunii, Rosji, Litwie i Ukrainie gromadziły miliony widzów, którzy śledzili poczynania uczestników. W poprzednich sześciu edycjach polskiej wersji rolę szefa pełnili Wojciech Modest Amaro i Michał Bryś. Tym razem na czele polskiej piekielnej kuchni stanie nowy szef!

Możesz trafić do Piekielnej Kuchni

Ostra selekcja ma wyłonić podczas castingów grupę pasjonatów gotowania, którzy powalczą o wygraną, czyli nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych. Skompletowanie składu uczestników potrwa kilka tygodni. Poszukiwani są ochotnicy, którzy będą gotowi zamknąć się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym przez kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji – gotowaniu i zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji.

Zgłoś się już teraz!

Uczestników czeka ognista przeprawa – mocna szkoła życia i gotowania pod okiem profesjonalistów. Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić formularz na stronie hellskitchen.polsat.pl.

Siódma edycja programu „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia” ma pojawić się na antenie stacji w jesiennej ramówce. Producentem wykonawczym reality show jest firma Jake Vision.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *