MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Trwają zdjęcia do 12. sezonu „Gliniarzy”!

Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy to tylko niektórzy przestępcy, z którymi przyjdzie się zmierzyć śledczym z Centralnego Biura Policji w 12. sezonie hitowego serialu „Gliniarze”. Detektywi Nowak (Ewelina Ruckgaber), Roguz (Piotr Mróz), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Górski (Tomasz Skrzypniak) i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami! Czy tym razem wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji? To jednak nie wszystko! Do obsady dołączają nowe twarze – Magdalena Wojtacha oraz Ewa Ruckgaber! Zobaczcie pierwsze zdjęcia z realizowanej właśnie nowej serii „Gliniarzy”!

 

W 12. sezonie „Gliniarzy” powrócą dobrze znani i lubiani detektywi, ale dołączą też do nich nowe postacie! Do akcji wkroczy nowa pani detektyw Agata Byczewska, w którą wcieli się aktorka Magdalena Wojtacha, a w życiu osobistym śledczej Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i jej narzeczonego Filipa Mory (Michał Hołub) ogromną rolę odegra jego mama Elżbieta Mora. To właśnie w jej roli wystąpi mamy Eweliny, Ewa Ruckgaber!

Aspirant sztabowy Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) to bystra i pozornie empatyczna policjantka z innej warszawskiej komendy. Zastąpi Kubę (Piotr Mróz) po tym, jak zostanie postrzelony i zawieszony w czynnościach służbowych. Byczewska jest czarnym charakterem w zespole Centralnego Biura Policji. Będzie współpracować z Natalią (Ewelina Ruckgaber). Jakimi intencjami kieruje się nowa detektyw i czy w związku z jej działaniami Kubie Roguzowi (Piotr Mróz) uda się oczyścić z zarzutów o złamanie procedur i wrócić na komendę?

Elżbieta Mora(Ewa Ruckgaber, prywatnie mama Eweliny Ruckgaber) – matka Filipa Mory, narzeczonego Natalii (Ewelina Ruckgaber). Przyszła teściowa Natalii jest dobrze sytuowaną, elegancją i zadbaną wdową. Energiczna, doświadczona, gotowa pomóc finansowo i organizacyjnie w wychowaniu dziecka Natalii i Filipa. Nawiązuje z Natalią szczerą, dobrą relację, częściowo zastępując jej matkę, której Natalia nigdy nie miała. Zapytaliśmy Ewelinę Ruckgaber, jak do tego doszło, że jej mama dołączyła do nowej serii najpopularniejszego i najchętniej oglądanego serialu Polsatu!

– Tak prawdę mówiąc to był przypadek, że moja mama dostała rolę w serialu – zaczyna Ewelina. – Pewnego dnia obudziłam się i myślę… kurcze… nigdy nie miałam okazji zagrać z moją mamą mimo, że zdarzyło jej się grać w kilku produkcjach („Malanowski i Partnerzy”, „Sędzia Anna Maria Wesołowska”). Pomyślałam – skoro wiem, że na horyzoncie jest rola mojej teściowej, z którą mam mieć fajny kontakt, to może zagrałaby ją właśnie moja mama? To był taki luźny pomysł, ale zadzwoniłam do niej i zapytałam, co ona na to. Nie spodziewałam się, aż takiej radości z jej strony, ale uświadomiło mi to, że to chyba najlepszy wybórcieszy się aktorka i opowiada dalej: – Nie ukrywam jednak, że praca z mamą wcale nie jest łatwa. I nie chodzi tu o to, że mama jest ciężka we współpracy. Chodzi bardziej o mnie. Nie traktuję jej na planie, jak mojej mamy. Nie mogę tego robić przez profesjonalizm, którego nauczyła mnie szkoła teatralna. Dla mnie moja mama na planie przestaje być mamą. Jest aktorką. Spodobała się w Polsacie i to była decyzja Polsatu, że to właśnie moja mama zagra tę postaćzdradza Ewelina i dodaje:Bardzo nie chciałabym, aby myślano, że to ja „załatwiłam” jej rolę. Jednak proszę mi uwierzyć, że dawanie uwag własnej mamie wcale nie jest łatwe, czasem muszę ją nawet trochę ustawić do pionu, ale na planie „Gliniarzy” jestem w pracy, a nie w domu – śmieje się Ewelina Ruckgaber. – To jest miejsce w którym czuję się pewnie i „Gliniarze” są moim dzieckiem. Jestem w tym projekcie od pierwszego odcinka, dlatego muszę dbać o to, żeby był jak najlepszy. I jeśli mama nie spełnia moich oczekiwań, to tak samo musi niestety pracować ze mną, jak z główna aktorką, a nie jak z córkąmówi serialowa Natalia Nowak i podkreśla: – Tym bardziej cieszy mnie jej energia i chęć dawania z siebie wszystkiego! Czasem za bardzo biadoli, ale muszę jej to wybaczyć – mimo wszystko mam w sobie jeszcze jakieś ludzkie odruchy – żartuje aktorka na koniec rozmowy.

W 12. sezonie przed „Gliniarzami” szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? A jak wypadnie Ewa Ruckgaber, mama Eweliny w roli jej teściowej? Przekonamy się w przyszłym roku w Polsacie!

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów i z jakim bagażem wejdą w nowy sezon?

Śledźcie nowe odcinki „Gliniarzy” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie i na Polsat Go!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *