Trzeci sezon „Kupione i co dalej?” na kanale Domo+

To program, w którym projektantka Marta Czerkies pomaga w urządzeniu własnych czterech kątów i odpowiada na nurtujące pytania świeżo upieczonych właścicieli nieruchomości. Jak zaprojektować mieszkanie, by spełniało nasze oczekiwania? Jak pogodzić design z prozą życia? Jak zmieścić się w założonym budżecie? A przede wszystkim: kiedy znaleźć na to wszystko czas?

 

KUPIONE I CO DALEJ? 3

Marta Czerkies to projektantka wnętrz, która zajmuje się wykańczaniem mieszkań i domów „od projektu do efektu”. W serii „Kupione i co dalej?” widzowie mają okazję przyjrzeć się pracom remontowym i dowiedzieć się, jak przebiega proces przeobrażenia mieszkania w stanie surowym w przytulny dom z eleganckimi i praktycznymi wnętrzami.

PREMIERA: SOBOTA, 22 SIERPNIA, GODZ. 18:00

Początek sierpnia w Domo+ to również liczne premiery zagranicznych produkcji:

GEORGE CLARKE – PROJEKTY DO POPRAWY 3

George Clarke już po raz trzeci pomaga Brytyjczykom w metamorfozach ich niewielkich domów.

George Clarke wraz z ekipą utalentowanych architektów udowadnia, że nawet najbrzydszy dom na ulicy może się zmienić nie do poznania. Uczestnikom programu oferowana jest fachowa pomoc na wszystkich etapach prac, począwszy od projektu, poprzez przebudowę, po urządzanie wnętrz i terenu wokół domu. Nic dziwnego, że chętnych nie brakuje.

PREMIERA: NIEDZIELA, 9 SIERPNIA, GODZ. 21:00

WIELKIE MARZENIA W MAŁYCH PRZESTRZENIACH 2

Monty Don po raz kolejny pokazuje, jak urządzić niewielki, przydomowy ogródek.

W tej serii Monty Don wykaże się nie lada kreatywnością, dostrzegając potencjał w zaniedbanych spłachetkach ziemi. Pomoże młodej mamie urządzić bajkowy zakątek dla jej córki. Parze narzeczonych zaprojektuje ogród pełen weselnych kwiatów. Spełni marzenia miłośników stylu włoskiego o własnych cytrynach proso z drzewa. Wybetonowane, kiszkowate podwórko zamieni w oazę zieleni dla dwojga artystów.

PREMIERA: CZWARTEK, 13 SIERPNIA, GODZ. 21:30

WIELKIE PROJEKTY 14

Inspirujące spotkania z ludźmi, którzy budują domy swoich marzeń.

Kevin McCloud przedstawia Brytyjczyków realizujących ambitne projekty architektoniczne. Są wśród nich Rob i Kay, którzy budują przeszkloną willę na szczycie klifu. Patrick chce zamieszkać w konstrukcji złożonej z czterech morskich kontenerów. Tracy i Steve stawiają dom w stylu industrialnym w przemysłowej dzielnicy Londynu. Czy doprowadzą swoje śmiałe plany do szczęśliwego końca?

PREMIERA: SOBOTA, 29 SIERPNIA, GODZ. 21:00

Domo+ to kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz. Dostarcza mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, prezentuje widzom niesamowite metamorfozy wnętrz, kompleksowe remonty jak i nietuzinkowe pomysły na zagospodarowania ogrodu. Stacja Domo+ przyciąga atrakcyjną, kobiecą grupę widzów co pokazują wskaźniki dopasowania AFF 382 (W30-59 C50K+), AFF 368 (W20-59 Edu High), AFF 268 (W20-59 Top Management).

DANE: NAM, IV-VI 2020 AFF vs A16-49, 06:00:00 – 25:59:59

One thought on “Trzeci sezon „Kupione i co dalej?” na kanale Domo+

  • 20 stycznia 2021 o 21:37
    Permalink

    Niestety nie polecę p. Marty Czerkies.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *