MediaZapowiedzi TV

Trzeci sezon „Między nami, misiami” w Cartoon Network

Trzy urocze misie odkrywają, jak wygląda życie w świecie ludzi. W trzecim sezonie bohaterów czeka m.in. wizyta na oddziale ratunkowym, a Grizz dostanie rolę w filmie o niedźwiedziach. Premiera nowych odcinków serialu „Między nami, misiami” w poniedziałek 24 lipca o 15:35 na antenie Cartoon Network.

Grizz Panda i Lodomir każdego dnia uczą się w świecie ludzi czegoś nowego. W trzecim sezonie serialu bohaterowie odwiedzą m.in. oddział ratunkowy. Zawiozą tam Charliego, który skaleczy się w nogę, gdy będzie próbował wyregulować misiom antenę satelitarną. Wizyta w szpitalu okaże się dla nich kolejnym niezwykłym doświadczeniem.

W nowych odcinkach Grizz stanie przed szansą zdobycia wielkiej sławy – dostanie rolę w filmie o niedźwiedziach. Niestety, czeka go duże rozczarowanie, bo udział w nagraniach będzie wyglądał zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażał. Z kolei Panda postanowi namalować podobiznę Charliego i podaruje obraz sportretowanemu. Niestety, niedługo potem okaże się, że miś ma szansę zaprezentować swoje dzieło szerokiej publiczności, ale wcześniej musi odzyskać portret. Czy mu się to uda? Odpowiedź na to pytanie w kolejnych odcinkach „Między nami, misiami”.

Nowe przygody Grizza, Pandy i Lodomira będzie można oglądać od poniedziałku 24 lipca na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o 15:35

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *