MediaNC+Zapowiedzi TV

Trzeci sezon „Polski z góry” na kanale Planete+ (wideo)

Planete+ po raz trzeci proponuje niebanalną wycieczkę bez potrzeby wychodzenia z domu – już od 27. maja widzowie będą mogli podziwiać malownicze i często nieodkryte zakątki Polski z lotu ptaka. Dzięki trzeciemu sezonowi wyjątkowego programu „Polska z góry” każdy poniedziałek będzie porcją nowych widoków i wakacyjnych inspiracji – bo czemu by w tym sezonie nie pojechać w Polskę?

 

„Polska z góry” to pierwsza produkcja telewizyjna, która pozwala oderwać się od ziemi i zobaczyć zarówno najpopularniejsze, jak i te nieco mniej znane regiony naszego kraju… z góry. W dwóch poprzednich sezonach tej lubianej serii widzowie podziwiali Karkonosze, Suwalszczyznę, Dolinę Bugu, Roztocze, Pomorze, Kaszuby i wiele innych miejsc. Głodni kolejnych wrażeń znów będą mogli zagłębić się w bogactwo natury i kultury oraz ciekawostki architektoniczne i historyczne naszego kraju. Wystarczy włączyć Planete+ i popłynąć z biegiem Wisły od Czerwińska do Torunia – i nie tylko!

AMERYKAŃSKA ŁÓDŹ, MALOWNICZE KRUSZYNIANY I WIELE WIĘCEJ

Po sukcesie dwóch poprzednich sezonów programu,  czas na trzeci, w którym będzie można zobaczyć m.in. Tatrzański Park Narodowy, Białowieżę, Kraków i Wrocław, wypoczynkowy Ciechocinek czy piękną Krynicę Górską. Program przeniesie widzów także na malownicze Podlasie, gdzie zasmakują klimatu polskiego Orientu w Kruszynianach, będą też mogli obejrzeć z lotu ptaka industrialną architekturę Śląska i Łodzi, Zamek na Lanckorońskiej Górze czy Oświęcim. Kołobrzeskie plaże i pachnąca solą Wieliczka – to wszystko i o wiele więcej w nowych odcinkach  „Polski z góry”.

Podobnie jak w poprzednich latach, premierze nowego sezonu programu Planete+ towarzyszyć będzie plebiscyt „Twoje miasto z góry”, w którym widzowie mogą zgłaszać wybraną miejscowość, nie pokazaną dotychczas w programie. Wyłoniona w drodze głosowania internautów zwycięska lokalizacja zostanie pokazana w odcinku specjalnym.

 

 

PREMIERA: poniedziałek 27 maja o godz. 18:30 na kanale Planete+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *