Trzeci sezon Z Archiwum X premierowo w Zoom TV

Nowością tygodnia w Zoom TV będą premierowe odcinki trzeciej serii Z Archiwum X – jednego z najlepszych seriali sci-fi w historii telewizji. – Nawet po ponad 20 latach od emisji pierwszego sezonu zdobywa nowych wielbicieli, którzy postanowili nadrobić ten telewizyjny klasyk. Każdy, kto postanowi obejrzeć Z Archiwum X, nie poczuje się zawiedziony. Dlaczego? Serial jest bliski perfekcji i ma klimat, którego nie da się powtórzyć – pisał ostatnio o fenomenie tej produkcji portal Filmawka. Zoom TV emituje premierowe odcinki Z Archiwum X od poniedziałku do czwartku o 21:00.

 

 

Fanów seriali żądnych nieco innych wrażeń Zoom TV zaprasza na kolejne premierowe odcinki tureckiej produkcji Narzeczona ze Stambułu, która opowiada o skomplikowanej miłości Süreyyi i Faruka.

PREMIERA ZOOM TV

Z Archiwum X

sci-fi / thriller, USA / Kanada 1993-1995
producent wykonawczy i showrunner: Chris Carter
produkcja: Twentieth Century Fox Television / Fox Broadcasting Company
wyst.: David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, William B. Davis, Robert Patrick, Tom Braidwood

Głównymi bohaterami Z Archiwum X są Fox Mulder i Dana Scully – agenci Wydziału X, specjalnej jednostki FBI, która zajmuje się niewyjaśnionymi sprawami. Muldera i Scully różni wszystko: on wierzy w zjawiska paranormalne i istnienie obcych, ona hołduje przede wszystkim wyjaśnieniom naukowym. Jednak przeciwieństwa się przyciągają. Rozwiązując kolejne skomplikowane zagadki Mulder i Scully coraz lepiej się poznają, nabierają szacunku do własnych kompetencji, sposobu myślenia i metod śledczych.

pon. – czw. / 21:00

sezon 3, odcinki 12-15

PREMIERA ZOOM TV

Narzeczona ze Stambułu

serial obyczajowy, Turcja 2017
wyst.: Asli Enver, Özcan Deniz, Ipek Bilgin

Premierowe odcinki pokazują dalsze losy skomplikowanej miłości młodej i pięknej Süreyyi – utalentowanej, ale skromnej śpiewaczki, której życie nigdy nie było usłane różami – i Faruka, przystojnego biznesmena z bogatej i wpływowej rodziny Boran. Czy tym dwojgu będzie dane być razem? Serial Narzeczona ze Stambułu oparto na powieści autorstwa psychiatry, dr. Gülseren Budayicioğlu, która jest zapisem przeprowadzonych przez autorkę na przestrzeni kilkudziesięciu lat autentycznych sesji terapeutycznych.

Inspiracją do stworzenia postaci głównej bohaterki była znana w Turcji piosenkarka Ülku Üst, solistka grupy z lat 60. i 70. Beyaz Kelebekler. Produkcja okazała się wielkim hitem m.in. w Rumunii, Turcji i Izraelu. W 2018 serial był nominowany do nagrody Emmy i otrzymał nagrodę na Mediamixx Festival w Grecji.

pon. – pt. / 20:00

sezon 2, odcinki 145-149

PREMIERA ZOOM TV

Rosyjski Projekt Lady 3

reality tv, Rosja 2019
reż. Margarita Kuzmina

Trzecia seria programu, w którym grupa młodych dziewczyn trafia do Szkoły Dam, by odmienić swoje życie. Główne bohaterki to agresywne i niepokorne imprezowiczki, które pod maską chuliganek często skrywają ogromną wrażliwość i życiowe dramaty.

W każdym z odcinków dziewczyny stają przed innymi wyzwaniami, dzięki którym nabierają zaufania do ludzi, otwierają się na świat i zaczynają akceptować siebie. Ich postępy oceniają ekspertki savoir vivre’u, które zdecydują o dalszych losach uczestniczek. O tym, które z dziewczyn zostaną w szkole, a które będą musiały ją opuścić, dowiemy się już wkrótce.

19 czerwca / 21:00

sezon 3, odcinek 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *