Trzecia edycja „Bake Off – Ale ciacho!” w Dwójce

W programie pozostało dziesięciu znakomitych cukierników. Uczestnicy trzeciego odcinka trzeciej edycji najpopularniejszego na świecie cukierniczego talent-show zmierzą się ze słodkościami na przyjęcie dla najmłodszych. Dla kogo kinderbal okaże się ostatnim przyjęciem w programie?

 

Do rywalizacji o tytuł najlepszego cukiernika-amatora w Polsce stanęło dwanaście osób. Ich umiejętności sprawdza profesjonalne jury: Krzysztof Ilnicki – jeden z najlepszych cukierników w Polsce oraz jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce – Michał Bryś.

W każdym odcinku jurorzy poddają kandydatów serii prób i zadań pod presją czasu. Z programu odpadło już dwoje uczestników – nie udało im się pokonać rywali w konkurencjach na słodko-słony sernik i czekoladowe ciasto na bazie brownie. Kto w tym tygodniu opuści program?

W drugiej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” uczestników opieką otoczyła Marcelina Zawadzka – dziennikarka telewizyjna, gospodyni programu „Pytanie na śniadanie”, laureatka tegorocznej Telekamery i Miss Polonia 2011 oraz debiutująca w tej roli Kasia Kołeczek – aktorka filmowa i teatralna.

W najnowszej edycji najsłodszego programu Dwójki kulinarna rywalizacja rozgrywa się w nowej scenerii. Zdjęcia do programu realizowane są na terenie malowniczego, neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim. Gorąco polecamy!

„Bake Off – Ale Ciacho!”. Poniedziałek, 25 września, godz. 21:50. TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *