„Trzecia kawa z Jackiem Cyganem” w Radiu Pogoda

Od 6 kwietnia 2021 r. codziennie rano w Radiu Pogoda będzie można dowiedzieć się, jak powstawały największe przeboje Jacka Cygana i posłuchać tych wyjątkowych piosenek. Zadba o to sam legendarny już twórca, który zaprosi słuchaczy na „Trzecią kawę z Jackiem Cyganem”.

 

W kwietniu br. do redakcji Radia Pogoda dołączył Jacek Cygan. Codziennie po godz. 10:00 będzie można go usłyszeć w specjalnej rozmowie „Trzecia kawa z Jackiem Cyganem”, w ramach pasma „Radio Pogoda – najpiękniejsze melodie”. W audycji pojawią się historie powstania największych przebojów tego autora, nie zabraknie też niesamowitych opowieści na temat świata show-biznesu lat 70. i 80. oraz oczywiście samych piosenek.

 

Foto: H. Prus

 

– Jacek Cygan uwielbia opowiadać o piosenkach – nie tylko swoich, ale też i tych, z którymi jest emocjonalnie związany. Świetnie czuje tekst i muzykę, a przy tym jest istną kopalnią muzycznych historii, ciekawostek i anegdot. Można go słuchać godzinami, z czym na pewno zgodzą się słuchacze Radia Pogoda, jeśli zechcą wypić „Trzecią kawę z Jackiem Cyganem” mówi Jakub Mędrzycki z Radia Pogoda, który będzie prowadził rozmowy z Jackiem Cyganem.

Nowość w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie, na radiopogoda.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie na radiopogoda.pl i w aplikacji mobilnej.

To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

radiopogoda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *