Trzecia seria „99 – Gra o wszystko. VIP”, znane twarze TTV i ich drugie połówki rywalizować będą o zwycięstwo

W Krakowie ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji „99 – Gra o wszystko” z udziałem gwiazd stacji. Tym razem będą oni konkurować także ze swoimi sympatiami, które dołączyły do programu. Seria na antenie pojawi się wiosną przyszłego roku.

 

Trzecia edycja w nowym składzie

Nowością nadchodzącej serii będzie zaproszenie do programu nie tylko osób znanych z anteny TTV. W zadaniach, w których liczyć się będzie spryt, sprawność i odrobina szczęścia, wezmą udział również ich najbliżsi. Czy będą się wspierać podczas rozgrywanych konkurencji czy zwycięży jednak chęć wygranej? Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy poradzą sobie najgorzej, zakończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału? Wśród uczestników znajdą się m.in. Dominik Abus, Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Mateusz Borkowski, Krzysztof Ferenc, Iza Macudzińska-Borowiak, Anna Renusz, Mariusz Kozak oraz Iza Zeiske.

Format hitem TTV

Zarówno pierwsza jak i druga edycja polskiej wersji „99 – Gra o wszystko. VIP” okazały się prawdziwymi hitami stacji, osiągając zdecydowanie lepsze wyniki niż średnia oglądalność anteny.

Trzecia seria liczyć będzie 6 odcinków i zadebiutuje na antenie TTV wiosną przyszłego roku.

Za jej produkcję odpowiada GPlus Production.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *