Trzy nowe muzyczne programy weekendowe w jesiennej ramówce RMF FM

W jesienne weekendy RMF FM prezentuje trzy nowe programy: „Tego jeszcze nie grali”, „Kawałek weekendu” i „Rockandrollowa historia świata”. Oprócz tego na antenę wracają znane i lubiane pasma, m.in. „Wstawaj, szkoda dnia”, „Byle do piątku” z loterią „Szczęśliwa 13-stka”, „Lepsza połowa dnia” i „POPlista Plus”.
 

 
W soboty i w niedziele od 15 do 20 Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał poprowadzą program „Tego jeszcze nie grali!”, w którym prezentować będą muzyczne premiery w myśl zasady dużo grania – mało gadania!
Od 20 w soboty startuje „Kawałek weekendu”, czyli Marcin Jędrych i jego przebojowy miks, a w nim dyskotekowe hity wszech czasów i premierowe numery.
O tej samej porze w niedziele Marek Piekarczyk i Marcin Jędrych opowiadać będą „Rockandrollową historię świata”. Słuchacze dowiedzą się między innymi, jak Beatlesi obalili Mur Berliński i jak Jimi Hendrix  rozbroił amerykańską armię oraz czy odkrycie lycry wpłynęło na karierę Jona Bon Joviego. Anegdoty uzupełnione będą dźwiękowymi zapisami ważnych i przełomowych momentów z historii świata i muzyki rockowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *