NC+PolecaneSport w TV

TSG 1899 Hoffenheim – FC Bayern Monachium na Facebooku Canal+ Sport

W piątek 18 stycznia Canal+ przeprowadzi transmisję meczu Bundesligi na swoim fanpage’u na Facebooku. Spotkanie 18. kolejki TSG 1899 Hoffenheim – FC Bayern Monachium rozpocznie się o godzinie 20:20. Mecz będzie można również obejrzeć w Canal+ Sport.

Piłkarze Bundesligi wracają na boiska po krótkiej zimowej przerwie. 18. kolejkę rozpocznie piątkowy mecz TSG 1899 Hoffenheim – FC Bayern Monachium. Po 17. kolejkach tego sezonu Hoffenheim zajmuje w tabeli siódme miejsce. Drużyna Roberta Lewandowskiego jest w tabeli druga i traci do prowadzącej Borussii Dortmund sześć punktów. Wyjazdowe spotkanie będzie więc dla Bawarczyków bardzo istotne w kontekście walki o tytuł mistrzowski.

Mecz będzie transmitowany nie tylko w CANAL+ SPORT, ale również na Facebooku na fanpage’u CANAL+ SPORT. Komentatorami tego spotkania będą Przemysław Pełka i Tomasz Ćwiąkała. Początek transmisji o godzinie 20:20.

18 stycznia, piątek

20:20 TSG 1899 Hoffenheim – FC Bayern Monachium; CANAL+ SPORT, Facebook CANAL+ SPORT Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *