PolecaneSport w TVTVP

Turnieje WTA w Warszawie z Igą Świątek w TVP!

Wielkie tenisowe emocje na antenach Telewizji Polskiej! Od tego sezonu, przez trzy lata, pokażemy mecze turnieju WTA 250 w Warszawie. Wśród uczestników będą głośne nazwiska światowego tenisa, na czele z Igą Świątek! Pierwsza transmisja 24 lipca.

 

To wyjątkowe wydarzenie w tenisowym kalendarzu dla polskiego kibica. Po raz kolejny turniej WTA rangi 250 zostanie rozegrany w Warszawie. To jedno z najważniejszych tenisowych wydarzeń w naszym kraju.

W rywalizacji w stolicy wystąpią 32 zawodniczki w turnieju singlowym i 16 par deblowych. Łącznie rozegranych zostanie 58 meczów. Turniej rozpocznie się 24 lipca i zakończy 30 lipca. W tym roku po raz pierwszy zostanie on rozegrany na nawierzchni twardej. To bardzo ważna informacja w kontekście przygotowań zawodniczek do ostatniego w sezonie turnieju wielkoszlemowego.

Tegoroczny turniej to początek tenisowych emocji na naszych antenach. Telewizja Polska pozyskała prawa do transmitowania turnieju WTA w Warszawie na najbliższe trzy lata!

Transmisje meczów turnieju WTA 250 w Warszawie będzie można oglądać na antenach Telewizji Polskiej. Od 24 do 30 lipca na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej pokażemy wszystkie spotkania rozgrywane na korcie centralnym.

Dodatkowo, każdego dnia, najważniejsze mecze będą transmitowane na antenie TVP Sport. Z kolei wszystkie spotkania, w których wystąpi Iga Świątek, a także finał turnieju, pokażemy w TVP1.

Pula nagród turnieju wynosi 259 303 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *