TV Online, serwis i aplikacja mobilna od Vectry z nowościami

TV Online – serwis i aplikacja mobilna Vectry – zbroi się w nowości. Pięć nowych kanałów – HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 – dołączyło właśnie do oferty programowej usługi operatora. Tym samym, Vectra pozostaje liderem wśród polskich operatorów kablowych, oferując możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych 143 kanałów w domu i 129 poza domem.

 

 

 

 

 

W ramach nowości, od 22 października 2019 r., Abonenci Vectry posiadający dostęp do kanałów: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze mogą oglądać te programy także w usłudze TV Online. Dodatkowo, w myśl hasła usługi „jak chcesz i kiedy chcesz”, użytkownicy serwisu i aplikacji mają do dyspozycji usługę Catch-up TV – funkcję umożliwiającą swobodne oglądanie programów emitowanych do 7 dni wstecz – na 47 kanałach.

– Naszym celem jest posiadanie najlepszej oferty TV Everywhere na polskim rynku. Dodanie nowych kanałów i funkcjonalności w usłudze TV Online ma ten cel mocno wspierać. Oferujemy obecnie najbogatszą ofertę programową wśród operatorów kablowych oraz szereg funkcjonalności, które mają zapewnić naszym Klientom swobodny, nowoczesny i intuicyjny dostęp do usługi. A to dopiero początek. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi nowościach i udogodnieniami odpowiadającymi na potrzeby Klientów. Na początku przyszłego roku, nasz serwis i aplikacja mobilna, zostaną wzbogacone o atrakcyjną bibliotekę VOD komentuje Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A

TV Online wyróżnia, poza bogatą ofertą programową i wspominaną już usługą Catch-up TV, szereg innych funkcjonalności, m.in.: odtwarzanie treści w 4K (w ofercie programowej TV Online znajduje się program Eleven Sports 1 4K), możliwość korzystania z usługi na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie, zlecenie nagrywania na dekodery, ustawienie przypomnienia o rozpoczynających się programach, nowoczesna wyszukiwarka, sprawny i szybki wybór programów oraz ochrona rodzicielska.

Serwis i aplikacja mobilna TV Online oferuje dostęp do programów telewizyjnych przez Internet
w domu i poza domem, w tym również na terenie Unii Europejskiej. Dostęp do aplikacji jest bezpłatny i mogą z niego korzystać wszyscy Klienci telewizji cyfrowej Vectry oraz usługi internetowej (stacjonarnej i mobilnej), którzy dodatkowo korzystają z pakietu HBO, CINEMAX lub ELEVEN.

Na Klientów, którzy nie posiadają jeszcze dostępu do HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na
dekoderze czeka promocyjna oferta Vectry. Pakiet HBO z dostępem do: HBO, HBO2, HBO3, HBO OD w VOD oraz HBO GO to koszt 9,99 zł przez pierwsze 4 miesiące i 19,99 zł w kolejnych przy umowie na 12 miesięcy. Z kolei za pakiet dwóch kanałów Cinemax przy umowie bez zobowiązania abonenci zapłacą 10 zł miesięcznie. Kanały HBO i Cinemax są dostępne w Vectrze również w ramach pakietu Super Film
i Sport.

Zamawianie pakietów HBO oraz Cinemax możliwe jest na stronie www.vectra.pl, pod numerem
601 601 601 oraz w pozostałych kanałach sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *