PolecaneTelevio

TV Puls 2 i Espreso TV już dostępne w ofercie telewizji internetowej Televio

Użytkownicy platformy telewizyjnej Televio mogą już korzystać z dwóch nowych kanałów – TV Puls 2 i Espreso TV. Stacje zostały dodane do wszystkich pakietów podstawowych i można je oglądać na dowolnym urządzeniu zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej.

 

Telewizja internetowa Televio rozszerza swoją ofertę o dwa nowe kanały, które zostały dodane do pakietów BASIC, FAMILY i PREMIUM, dzięki czemu są dostępne dla wszystkich subskrybentów usługi.

Wśród nowych kanałów znajdziemy idealną pozycję dla dzieci, czyli TV Puls 2. Stacja obfituje w programy skierowane dla najmłodszych widzów. Istotną część ramówki zajmują bajki i seriale animowane jak „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”, a także pełnometrażowe filmy dla dzieci.

Starsi widzowie też znajdą coś dla siebie, gdyż na antenie TV Puls 2 prezentowane są popularne polskie seriale, na przykład „Kurierzy” i „Dzielnica strachu”, jak również kultowe filmy dla dorosłych.

Televio dodało także Espreso TV, czyli kolejną pozycję dla osób, które chcą pozostać na bieżąco z wydarzeniami z Ukrainy. Nowa stacja telewizyjna ma ułatwić przebywającym w Polsce Ukraińcom dostęp do aktualnych informacji z kraju.

Espreso TV to ukraiński kanał informacyjny, prezentujący na swojej antenie najnowsze wiadomości i transmisje z wydarzeń z Ukrainy. Stację można oglądać, korzystając z funkcji cofania audycji do 7 dni wstecz, co pozwala na powrót do wcześniej wyemitowanych audycji.

Cztery dodatkowe kanały PREMIUM w pakietach BASIC i FAMILY

To nie jedyna niespodzianka, jaką Televio przygotowało dla swoich użytkowników. W kwietniu subskrybenci pakietów BASIC i FAMILY znajdą w swojej ofercie 4 dodatkowe kanały, z których mogą korzystać do końca miesiąca całkowicie za darmo. Są to Epic Drama, Dizi, AXN Black i AXN White. Stacje można oglądać, z wykorzystaniem nowoczesnych funkcji, jak opcje zatrzymywania, przewijania i nagrywania transmisji na żywo.

Televio stale rozwija ofertę kanałów telewizyjnych, jak również samą usługę. W najbliższym czasie możemy więc oczekiwać, że pojawią się kolejne nowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *