DVB-TMediaZapowiedzi TV

TV Puls pokaże Galę Telekamer „Tele Tygodnia” 2021

W środę 10 marca o 20:00 TV Puls zaprasza na 24. galę rozdania Telekamer „Tele Tygodnia” – najważniejsze telewizyjne wydarzenie roku!

 

Czytelnicy najpopularniejszego TV guide’u w Polsce po raz kolejny wybiorą swoich telewizyjnych ulubieńców, przyznając statuetki w aż 11 kategoriach.

Imprezę poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, relację zza kulis zapewni Patryk Janas, czyli Dawidek z serialu TV Puls „Rodzinny interes”.

– Cieszymy się, że to właśnie w TV Puls Widzowie ponownie obejrzą relację z gali Telekamer „Tele Tygodnia” i że to u nas ponownie spotkają się gwiazdy z różnych stacji, aby wspólnie obchodzić to najważniejsze święto telewizji. Mimo niełatwej sytuacji pandemicznej, wraz z wydawnictwem BAUER podjęliśmy się organizacji tego wydarzenia, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygoru sanitarnego. Uznaliśmy, że podejmiemy to wyzwanie dla Widzów – aby mogli obejrzeć swoich idoli, dowiedzieć się, kto w tym roku odbierze statuetkę, przeżyć pozytywne emocje i choć na chwilę zapomnieć o trudnej codziennościpowiedział Prezes Telewizji Puls, Dariusz Dąbski.

– Już po raz drugi Telekamery „Tele Tygodnia” będą gościć na antenie Telewizji Puls. To świetna wiadomość, bo zeszłoroczna gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Widzów i Czytelników. Dlatego właśnie, pomimo pandemii, zdecydowaliśmy się zorganizować ją razem także w tym roku. Bardzo cenimy sobie współpracę z Telewizją Puls i myślę, że ponownie odniesiemy sukces 😊 zapewnił Tomasz Namysł, Prezes Wydawnictwa Bauer.

To już drugi rok z rzędu, kiedy Telewizja Puls przeprowadza relację z uroczystego wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia” – najważniejszego branżowego wydarzenia, które po latach wróciło do telewizji.

Telewizja Puls jest laureatem Telekamery „Tele Tygodnia” 2013, 2014 i 2015 oraz Złotej Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”.

Trzykrotnie Telekamerę „Tele Tygodnia” (2018, 2019, 2020) otrzymał serial Telewizji Puls i Studia A – „Lombard. Życie pod zastaw”. Zwieńczeniem trzech Telekamer dla „Lombardu” będzie przyznana 10 marca Złota Telekamera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *