TV Republika HD w sieci UPC Polska

Telewizja Republika nie tylko poprawia wyniki oglądalności, zwiększa także zasięg. Od 1 sierpnia br. sygnał naszej stacji będzie dostępny z nadajnika MUX w Katowicach. Dodatkowo UPC – dostawca usług telewizji cyfrowej, szerokopasmowego dostępu do internetu, telefonii i usług mobilnych, uruchomi emisję naszego sygnału w wersji HD (wysokiej rozdzielczości).

 

„Kanał TV Republika jest dostępny w pakietach Max Premium i Max”, przypomina w rozmowie z portalem tvrepublika.pl Michał Fura, rzecznik spółki.

Według danych firmy, na koniec 3 kwartału 2020 roku operator miał 1 503 500 abonentów i był pod tym względem jednym z największych sieci kablowych w Polsce.

Telewizja Republika to polska stacja telewizyjna, której redaktorem naczelnym jest Tomasz Sakiewicz. Kanał odbierać można drogą satelitarną, za pośrednictwem Internetu oraz drogą naziemną w systemie DVB-T.

Sygnał cyfrowy z multipleksu od 1 sierpnia będzie na razie dostępny tylko w Katowicach i bliskiej okolicy. Władze spółki zapowiadają podejmowanie kolejnych kroków w celu zwiększania zasięgu w dużych aglomeracjach miejskich oraz na rynku lokalnym.

One thought on “TV Republika HD w sieci UPC Polska

  • 1 sierpnia 2022 o 14:06
    Permalink

    Czy ktoś ogląda tą propagandę towarzysza Sakiewicza

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *