Cyfrowy Polsat

TV4 i TV6 z odświeżonymi stronami internetowymi (foto)

Kanały TV4 (Czwórka) i TV6 (Szóstka) odświeżyły wygląd swoich stron internetowych.

 

 

 

Czwórka emitowana w standardzie High Definition oferuje pełen wachlarz telewizyjnej rozrywki: przebojowe polskie i zagraniczne seriale, popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, bogaty wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz atrakcyjne pozycje dokumentalne.

  Stacja może pochwalić się m.in. najchętniej oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce – „Galileo”, a także odnoszącym sukcesy pasmem popołudniowym, którego hitem stał się serial „Policjantki i Policjanci” – z widownią sięgającą nawet 1,9 mln osób i udziałami w grupie komercyjnej zapewniającymi Czwórce w porze jego emisji czwartą pozycję na polskim rynku telewizyjnym.

Szóstka (TV6) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych.

W ramówce Szóstki obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Szóstka notuje systematyczny przyrost udziałów w rynku od początku nadawania w 2012 roku, a jej średni wynik od tego czasu do chwili obecnej zwiększył się ponad siedmiokrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *