TVN produkuje hiszpańską edycję teleturnieju Milionerzy

TVN i Jake Vison współpracują z Warner Bros International przy produkcji hiszpańskiej edycji Milionerów. Odcinki realizowane w Polsce powstały z okazji jubileuszu programu – w tym roku mija 20 lat odkąd format zagościł w ramówce telewizji Antena 3.

 

 

TVN po raz kolejny nawiązała międzynarodową współpracę – tym razem dla hiszpańskiej telewizji, w polskim studiu, zrealizowano 4 jubileuszowe odcinki „Quiere ser millonario”. Hiszpańska wersja Milionerów różni się nieco formułą od tej znanej polskim widzom.  Gracz ma do dyspozycji 3 koła ratunkowe – 50/50, pytanie do publiczności i pytanie do przyjaciela (który jest wśród publiczności). Pytań do miliona jest 15, istnieją dwa progi gwarantowane, o tym wyższym decyduje sam uczestnik. Prowadzący to Juanra Bonet, popularny aktor, prezenter i komik.

Jesteśmy dumni z międzynarodowej współpracy. Jest to także dla nas ogromny komplement, że na jubileusz programu wybiera się właśnie polską wersję programu i stację TVN! Jarosław Potasz, Dyrektor Departamentu Produkcji TVN

Wcześniej w studiu TVN realizowano Milionerów na zlecenie włoskiego nadawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *