MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

TVN Turbo wspiera WOŚP

W niedzielę, 13.01 o godz. 17:00, TVN Turbo wyemituje specjalny odcinek programu „99 GODZIN”, w którym powstał samochód dla WOŚP! Auto zostało przekazane na licytację i czeka na swojego nowego, szczęśliwego nabywcę!

Na planie programu „99 godzin” powstał wyjątkowy samochód, który został przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Znani widzom z anteny TVN Turbo Przemysław Szafrański (Wojny Samochodowe), Robert Michalski i Jacek Szczęch (Zawodowi Handlarze) oraz klient z programu Wojny Samochodowe – Krzysztof Kuszman, zamknęli się w warsztacie na tytułowe 99 godzin by przerobić VW golfa na pojazd, który podczas hamowania wykonuje pełny obrót w przód. Samochód zachowujący się jak karuzela na pewno sprawi nowemu właścicielowi dużo radości.

Auto licytować można na stronie:  https://aukcje.wosp.org.pl/roll-auto-dla-wosp-w-ramach-programu-99-godzin-i8553391 , a w dniu finału WOŚP będzie można je zobaczyć pod Pałacem Kultury i Nauki.

99 GODZIN: Jeden garaż, 4 osoby, 99 godzin na stworzenie nietypowego projektu. W tym konkretnym przypadku Panowie przerabiali Golfa. Tytułowe 99 godzin to nieco więcej niż cztery doby – w tym czasie zespół musi zaplanować prace, przeliczyć budżet, zrobić zakupy i przede wszystkim wykonać w całości powierzone zadanie, wykazując się doskonałą organizacją i inwencją.

RAPORT TURBO emisja: pon-pt o 18:00

Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski zapraszają na jedyny program informacyjny dedykowany motoryzacji, a w nim: zmiany w przepisach ruchu drogowego, nowinki technologiczne z całego świata, relacje z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, jakie odbywają się w kraju i za granicą – rajdów, targów, zlotów, premier samochodowych. To codzienna porcja najświeższych informacji dla każdego mężczyzny. Zawsze ciekawie i na bieżąco.

WYBURZACZE emisja: czwartki o 22:15

Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Zniszczyć, wyburzyć, zrównać z ziemią – potrafią po prostu wszystko! Przyjrzymy się z bliska pracy fachowców od skomplikowanych wyburzeń – ś wszystkie etapy rozbiórek, od negocjacji przez przygotowanie terenu aż po najbardziej efektowną, a zarazem niebezpieczną, fazę realizacji. Nie obejdzie się bez ciężkiego sprzętu, materiałów wybuchowych i stresujących momentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *