MediaSieci kablowe

TVP Dokument w sieci Toya

W dniu startu nowego kanału TVP Dokument, czyli 19 listopada b.r., TOYA wprowadza go do swojej oferty. Program, nadawany w jakości HD znajdzie się w szeroko dostępnym pakiecie Oszczędnym, na pozycji 16.

 

Jak deklaruje nadawca oferta programowa TVP Dokument będzie bardzo zróżnicowana – począwszy od własnych flagowych produkcji dokumentalnych, poprzez „Weekendy z BBC”, produkcje z gatunku factual entertainment, filmy przyrodnicze klasy premium, podróżnicze, popularno-naukowe i biograficzne. Na antenie nie zabraknie również klasycznych serii reportaży TVP m.in. „Szerokich torów” Barbary Włodarczyk, czy cyklu „Dziwny jest ten świat” Waldemara Milewicza. W ramach pasm opartych na bogatych zbiorach archiwalnych Telewizji Polskiej będzie przypomniana widzom klasyka polskiej szkoły dokumentu i reportażu.

Nieprzypadkowo głównym elementem logotypu TVP Dokument jest symboliczne oko. Nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej dedykowany jest odbiorcy czującemu chęć i potrzebę poszerzania swoich horyzontów, zainteresowanemu innym człowiekiem, widzowi lubiącemu obserwować, poznawać, odkrywać i weryfikować utarte poglądy.

Warto podkreślić, że nowy kanał będzie oferowany również w bezpłatnej aplikacji TOYA GO, dostępnej dla Abonentów TOYA na komputerach i urządzeniach mobilnych, lecz ze względu na ograniczenia licencyjne, jedynie w domu.

W wyniku tych zmian w portfolio TOYA znajduje się 240 kanałów telewizyjnych, w tym rekordowe 171 HD i cztery 4K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *