MediaPolecaneSieci kabloweTVP

TVP INFO na wyższych pozycjach w ELSAT i TK Chopin

TVP kontynuuje działania zmierzające do polepszenia pozycji w elektronicznych przewodnikach po programach (EPG) operatorów kablowych. Z końcem 2018 roku uzyskano lepszą pozycję dla TVP INFO w działającej na Pomorzu sieci TK Chopin.

 

Kanał został umieszczony na pierwszej pozycji w grupie kanałów informacyjnych (z pozycji nr 106 na pozycję nr 100) wyprzedzając w układzie EPG inne konkurencyjne kanały informacyjne. Inny rodzaj przesunięcia odnotowano z kolei u operatora ELSAT z Rudy Śląskiej. Kanał TVP INFO pojawił się w najważniejszej z punktu widzenia układu EPG grupie kanałów ogólnych na pozycji nr 13 – dokonano przesunięcia z pozycji nr 119.

TVP INFO jest dynamiczną anteną, zapewniającą widzom stały dostęp do informacji z Polski i całego świata; śledzi bieżące wydarzenia polityczne, społeczne, ekonomiczne i kulturalne, doniesienia agencyjne i newsy z portali internetowych 24 godziny na dobę. W swojej ofercie ma także informacje sportowe i prognozy pogody. Komentarze i analizy tematów dnia widzowie TVP INFO znajdują w codziennych programach publicystycznych. Do dyskusji w studiu zapraszani są: politycy, eksperci, sportowcy, twórcy kultury, uczestnicy aktualnych wydarzeń.

Dzięki zespołowi reporterów pracujących w całej Polsce, TVP INFO ma relacje z pierwszej ręki i wprost z miejsca wydarzeń. Korespondenci zagraniczni trzymają rękę na pulsie wydarzeń międzynarodowych i są w tych miejscach Europy i świata, gdzie dzieje się coś ważnego. TVP INFO relacjonuje doniosłe wydarzenia historyczne, ważne uroczystości państwowe, wysyła dziennikarzy w zapalne punkty świata. Antena reaguje elastycznie na to, co się dzieje. W sytuacjach nadzwyczajnych, przerywa nadawanie standardowych programów i relacjonuje na żywo przebieg najnowszych zdarzeń. Na bieżąco zbiera też opinie ekspertów, komentatorów i świadków wydarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *