TVP pokaże aż 15 spotkań NHL w listopadzie

Nowy sezon NHL ruszył z przytupem w październiku. Również w listopadzie meczów najlepszej hokejowej ligi świata nie zabraknie na antenach Telewizji Polskiej. W listopadzie zobaczymy aż piętnaście spotkań.

 

 

Listopadowe transmisje zaczniemy od spotkania Winnipeg Jets z Florida Panthers. Dzień później, 3 listopada, pokażemy mecz Buffalo Sabres – Ottawa Senators. Oba rozpoczną się o bardzo przyjaznej dla polskiego widza porze – o godz. 19:00.

Na naszych antenach nie zabraknie oczywiście i spotkań, w których zobaczyć będzie można największe gwiazdy NHL. Washington Capitals Aleksandra Owieczkina zmierzą się 30 listopada z New Jersey Devils. Sidneya Crosby’ego i jego Pittsburgh Penguins będzie można obejrzeć nawet dwukrotnie – 3 listopada przeciwko Toronto Maple Leafs i w nocy z 30 listopada na 1 grudnia w starciu z Philadelphia Flyers.

Zespół z Toronto, który rozpoczął rozgrywki w imponującym stylu, pokażemy aż trzykrotnie. Oprócz meczu z Penguins także w grach z New Jersey Devils i Columbus Blue Jackets.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *