TVP z ofertą dla organizatorów pokazów publicznych zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich

Biuro Handlu i Współpracy Międzynarodowej TVP S.A. po sukcesie handlowym dotyczącym licencjonowania Stref Kibica w czasie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej (FIFA 2018) wychodzi z kolejną ofertą dla organizatorów pokazów publicznych. Tym razem nadawca publiczny umożliwia uzyskanie zgody sygnałowej dla organizatorów pokazów zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle (listopad 2018) i Zakopanem (styczeń 2019).

[AdSense-A]

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tego typu ofertą TVP dzięki podpisaniu umowy z Polskim Związkiem Narciarskim może ponownie zaoferować wykupienie zgody na wykorzystanie sygnału swoich kanałów TVP dla barów, pubów, restauracji, hoteli czy miejskich stref kibica. Przygotowano dwie opcje sygnałowe z których mogą korzystać organizatorzy pokazów – ze sprzętem dekodującym i bez. To wyjście naprzeciw legalnym strefom kibica w całej Polsce i propozycja uzyskania stosownego pozwolenia już od 200 złotych netto. Cena ta obejmuje zarówno sesje treningowe, konkurs drużynowy, jak i konkurs indywidualny – w Wiśle Malince jak i na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Wszystkie zalegalizowane w ten sposób strefy zostaną opublikowane na oficjalnej liście stref kibica.

[AdSense-B]

Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.licencje.tvp.pl (wydarzenie: Zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich – Wisła, Zakopane (sezon 2018/2019). Liczy się data dokonania zgłoszenia i dokonania wpłaty.

[AdSense-C]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *