W TVP2 czas na The Voice of Poland – Bitwy

Ogromne emocje i zacięte, wokalne pojedynki, rodziny kibicujące uczestnikom na ringu, prawdziwa loża sportowych komentatorów, gorące krzesła oraz tajna broń Michała Szpaka, czyli… Marlena Szpak! To wszystko już od soboty 7 października w jednym z najbardziej emocjonujących etapów The Voice of Poland – Bitwach!

 

 

Spośród 48 wokalistów, którzy dotarli do etapu Bitew, do kolejnej fazy zmagań przejdzie zaledwie 28! Po każdym wokalnym pojedynku z ringu zejść może tylko jeden zwycięzca. Przegrany odpada z programu chyba że… któryś z Trenerów go ukradnie. Na tym jednak nie koniec emocji – „ukradziony” uczestnik trafia na tzw. gorące krzesło! Może na nim pozostać nawet na czas dwóch odcinków, by w ostatnim, kluczowym momencie odpaść albo przejść do kolejnego etapu!

W tej edycji The Voice of Poland rodziny i przyjaciele wokalistów biorących udział w rywalizacji nie będą im kibicować z back-stage’u, lecz bezpośrednio na scenie, w narożnikach muzycznego ringu.

Maciej Musiał i Krzysztof „Jankes” Jankowski otrzymają nowe role – komentatorów sportowych rodem z prawdziwej gali boksu. Każdą kolejną Bitwę, poprzedzi przejście przez ring hostessy z tabliczką. Nie zabraknie też pojedynków Trenerów.

Do niezwykle trudnego etapu Bitew, wokaliści trenują na wielogodzinnych warsztatach wokalnych z Trenerami. Drużynę Michała Szpaka podczas warsztatów czeka nie lada niespodzianka – Trener do współpracy zaprosił swoją siostrę, Marlenę, która również jest wokalistką. Marlena przyleciała na warsztaty z Włoch, gdzie mieszka na co dzień i gdzie kształciła się wokalnie z zakresu śpiewu operowego. Czy tajna, siostrzana broń Michała Szpaka pomoże jego drużynie w drodze do zwycięstwa? O tym widzowie Dwójki przekonają się, oglądając kolejne odcinki The Voice of Poland.

THE VOICE OF POLAND – Bitwy. W soboty od 7 października, godz. 20:05, TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *