BadaniaMediaTVP

TVP2 liderem niedzieli

W niedzielę, 22 sierpnia aż 1,8 mln widzów według NAM** obejrzało w momencie najwyższej oglądalności koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Chełmie. TVP2 była stacją pierwszego wyboru z udziałami dnia na poziomie 7,6%. W rankingu najliczniej oglądanych programów weekendu 6 na 10 programów należało do anten TVP.

 

22 sierpnia należał do TVP2. W tym dniu widzowie licznie obejrzeli najpopularniejsze teleturnieje oraz koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki”, który w ten weekend odbył się w Chełmie. Widownia koncertu wyniosła 1,4 mln widzów (NAM), a średnie udziały kształtowały się na poziomie 11,1%. Wśród gwiazd wystąpili: Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Norbi i inni. Nie zabrakło też zespołów muzyki tanecznej: Weekend, Defis, Bayera i Bayer Full.

Na wielki finał „Wakacyjnej Trasy Dwójki” z największymi letnimi hitami sezonu TVP2 zaprasza już w najbliższy weekend.

W niedzielę wśród najliczniej oglądanych programów anteny znalazły się też teleturnieje. Największą widownię zgromadziło „Koło fortuny”. Program obejrzało 1,6 mln widzów (dane MOR*) oraz 1,5 mln widzów (dane NAM), gwarantując antenie udziały na poziomie 18,7%. Z kolei „Familiadę” zobaczyło 1,5 mln widzów według MOR oraz 1,4 mln widzów (NAM). Udziały teleturnieju wyniosły 17,1%.

*MOR – Model Oglądalności Rzeczywistej
**NAM – Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *