BadaniaMediaPolsat

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nadal liderem w trakcie emisji

Show od sześciu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Podczas emisji odcinków premierowych i powtórkowych, pod względem udziałów w rynku w grupie komercyjnej i wśród wszystkich badanych, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wciąż utrzymuje pozycję lidera. Niedzielny powtórkowy ósmy odcinek show obejrzało aż 1,7 mln widzów (14,4% udziałów w rynku), a sobotnią premierę niewiele mniej, bo niemal 1,4 mln (15,9% w grupie 4+ i 17% w grupie 16-49).

 

 

 

 

Trudno o lepszą rekomendację dla programu niż przywiązanie i uznanie widzów. A tylko tak można interpretować bardzo dobre wyniki oglądalności show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Osiem premierowych odcinków oglądało średnio prawie 1,4 miliona widzów, a udziały w rynku w grupie 16-49 wyniosły 14,5% (14,8% w 4+). Z kolei niedzielne powtórki gromadziły 1,3-milionową widownię, co przełożyło się na 12-procentowe udziały wśród wszystkich oglądających. Natomiast w grupie komercyjnej program notuje w tym paśmie 11-procentowe udziały w rynku.

W tym sezonie widzowie zobaczyli m.in. Adama Strycharczuka w roli Muńka Staszczyka, Łukasza Zagrobelnego jako Tinę Turner, Jeremiego Sikorskiego wcielającego się w Dawida Podsiadło i Kasię Ptasińską w Lady Gagę.

Producentem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest firma EndemolShine Polska. W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski. Program prowadzą niezmiennie Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Choreografią zajmuje się Krzysztof Adamski, a umiejętność śpiewu szlifuje u uczestników Agnieszka Hekiert.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę o godz. 22:15 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *