Radio

Twoje Radio nadaje w Myśliborzu

Już nie tylko w Stargardzie, Szczecinie, Maszewie, Pyrzycach i w Goleniowie, ale także w Myśliborzu. Twoje Radio gra w nowych lokalizacjach i staje się liderem na rynku lokalnych rozgłośni radiowych. Zbudowało nowy obiekt nadawczy i nadaje z coraz większą mocą.

 

 

15 maja stacja świętowała czwarte urodziny. Rozgłośnia zaczęła nadawać 15 maja 2014 roku, o godzinie 15:15, wówczas jako Radio Stargard, na częstotliwości 90.3 FM. Niecały rok temu, w związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem zasięgu, zmieniła nazwę na Twoje Radio.

Trzy dni przed swoimi czwartymi urodzinami stacja rozpoczęła testowe nadawanie z Myśliborza, na częstotliwości 97,4 MHz. Antena nadawcza zainstalowana została na kominie myśliborskiej ciepłowni przy ulicy Lipowej.

– To urodzinowy prezent dla naszych Słuchaczy z Myśliborzamówi właściciel Twojego Radia Jacek Dziakowicz.

W piątek 15 czerwca Twoje Radio oficjalnie zaczęło nadawanie z Myśliborza. Stacja planuje z tej okazji mnóstwo atrakcji. Już od godziny 17:00 na stadionie w Myśliborzu pojawi się specjalne radiowe studio. Mieszkańcy będą mogli spotkać się z radiowym zespołem i wygrać rower.

– Chcemy oficjalnie przywitać się ze słuchaczami z Myśliborza. Termin został wybrany nieprzypadkowo. Po pierwsze -15 czerwca rozpoczynają się Dni Miasta, a po drugie „piętnastka” ma dla nas wymiar symboliczny i przynosi stacji szczęściedodaje J. Dziakowicz.

W tej chwili Twoje Radio kompletuje zespół w Myśliborzu. Trwa rekrutację w Świnoujściu i Koszalinie, gdzie również będzie docierać z sygnałem.

– Od czterech lat realizuję swoje marzenia i marzenia mieszkańców regionu o tym, aby w ich miastach grały lokalne stacje. Nasz najważniejszy cel na najbliższy czas to utrzymanie radia w roli lidera słuchalności. Od początku Słuchacz jest dla nas najważniejszy. Oczywiście istotni też są partnerzy biznesowi. Mogę przytoczyć mnóstwo przykładów pokazujących, że biznesy naszych lokalnych partnerów znacząco się rozwinęły, od momentu rozpoczęcia współpracy z Twoim Radiem – dodaje J. Dziakowicz.

Twoje Radio obecne jest również w internecie. Aktywnie działa strona internetowa twojeradio.fm i profil na Facebooku, liczący ponad 21 tysięcy fanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *