Tydzień grozy z kultową serią horrorów w TNT

Przełom października i listopada to czas, gdy zarówno w kinach, jak i telewizji królują horrory. Dla wszystkich, którzy lubią się bać, stacja TNT przygotowała specjalną niespodziankę – nie dzień, ale cały tydzień pełen grozy, podczas którego wyświetli cztery filmy z kultowej serii „Oszukać przeznaczenie”. Emisje rozpoczynają się 29 października o godz. 22.55 i potrwają do 4 listopada.

 

„Oszukać przeznaczenie” to seria popularnych amerykańskich horrorów, które szturmem podbiły kina i serca widzów na początku lat dwutysięcznych. Wszystkie części pokazują nierówny wyścig ludzi ze śmiercią i przeznaczeniem, od których nie sposób uciec.

Pierwszy film cyklu opowiada o grupie licealistów udających się na wycieczkę szkolną do Paryża. Tuż przed odlotem Alex ma makabryczną wizję katastrofy samolotu, w której giną wszyscy na pokładzie. Po ataku paniki i bójce chłopak wraz z kilkoma uczniami zostaje usunięty z pokładu samolotu. Niedługo po starcie maszyna ulega katastrofie, a ocaleni zaczynają zastanawiać się, jakim cudem Alex przewidział tragedię. Wkrótce nastolatkowie i nauczycielka, którzy uniknęli feralnego lotu, zaczynają ginąć w dziwnych, przerażających okolicznościach.

„Oszukać przeznaczenie 2” to druga odsłona popularnej serii filmów grozy. Dziewiętnastoletnia Kimberly wraz z grupą znajomych wybiera się na wycieczkę do Daytona Beach na Florydzie. Stojąc w korku przed wjazdem na autostradę dziewczyna ma niepokojącą wizję, w której ona i jej przyjaciele giną w potężnym karambolu. Roztrzęsiona blokuje drogę, dzięki czemu ratuje przed utratą życia pozostałych kierowców. Jednak nie tak łatwo oszukać śmierć, gdyż ma ona plan, który skrupulatnie realizuje. Kto zginie, a kto przeżyje?

Trzecia część serii „Oszukać przeznaczenie” przedstawia historię Wendy, spędzającej czas ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi w wesołym miasteczku. Przed zabawą na rollercoasterze przerażona dziewczyna ma przebłyski, w których widzi katastrofę największej atrakcji parku rozrywki. Spanikowana Wendy i część jej znajomych opuszczają kolejkę. Chwilę później dochodzi do usterki i maszyna wypada z torów zabijając wszystkich znajdujących się w wagonikach. Cudem ocaleni licealiści nie wiedzą jeszcze, że prawdziwa gra o przetrwanie dopiero się zaczęła.

Nick, główny bohater “Oszukać przeznaczenie 4”, razem z przyjaciółmi wybrał się na tor wyścigów samochodowych. Oglądając z trybun rywalizację kierowców mężczyzna doświadcza wizji, w której widzi wypadek na torze i śmierć setek ludzi na widowni. Chwilę po opuszczeniu wyścigów jego przeczucie staje się rzeczywistością. Od teraz Nick i jego znajomi rozpoczynają nierówną walkę z przeznaczeniem.

Plan emisji:

29.10. godz. 22.55 – Oszukać przeznaczenie

30.10. godz. 00.55 – Oszukać przeznaczenie 2

30.10. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 3

30.10. godz. 22.55 – Oszukać przeznaczenie 4

31.10. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 2

01.11. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 4

01.11. godz. 22.45 – Oszukać przeznaczenie

02.11. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie

02.11. godz. 23.00 – Oszukać przeznaczenie 2

03.11. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 2

03.11. godz. 22.55 – Oszukać przeznaczenie 3

04.11. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 3

04.11. godz. 23.00 – Oszukać przeznaczenie 4

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *