MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Tydzień premier w TVN Style (wideo)

Już dzisiaj o godz. 21:55 widzowie zobaczą premierowy program Agaty Młynarskiej – „Kobiety bez tabu”. Internetowo-telewizyjny cykl TVN Style poruszy kwestie, które są bliskie każdej kobiecie. W pierwszym odcinku dziennikarka porozmawia z gośćmi o zdradzie. Z kolei o godz. 22:25 Dorota Szelągowska ponownie udowodni, że „Tu jest pięknie”! Zabierze nas w podróż do XVIII-wiecznego dworu ukrytego w malowniczych Dawidach.

 

KOBIETY BEZ TABU – nowość

Tutaj nie boimy się tematów tabu. Problemy w miłości, zdrady, bolesne rozstania, załamane serca – o tym porozmawiamy w pierwszym odcinku nowego cyklu TVN Style. Wymienia się sześć głównych przyczyn problemów w związku. Jedną z nich jest niewierność. Dlaczego zdradzamy? Czy jesteśmy stworzeni do bycia z jedną osobą? Jak rozpoznać, że jest się zdradzanym? Czy niewierność zawsze oznacza koniec związku, a może potrafimy ją wybaczyć? Czy da się rozstać z klasą? A co po bolesnym rozstaniu?

Na te i wiele innych pytań Agata Młynarska poszuka odpowiedzi wspólnie z psycholożką Ewą Narkiewicz –Nejno, znaną fotomodelką Sandrą Kubicką, która o rozpadzie związku i jego powodach nie boi się mówić głośno oraz Małgorzatą Kalicińską, autorką poczytnych powieści „Dom nad rozlewiskiem”, w których historię związków głównej bohaterki miliony Polek śledziło z zapartym tchem. Odcinek, który miał premierę na żywo w Internecie, można teraz obejrzeć również na antenie stacji TVN Style!

PREMIERA W TVN STYLE – ŚRODA, 2 WRZEŚNIA, GODZ. 21:55

TU JEST PIĘKNIE – premiera 6. sezonu

Dlaczego widzowie kochają program „Tu jest pięknie”? To nie tylko nietuzinkowe miejsca, wspaniała architektura czy oryginalne wystroje wnętrz. To również fantastyczni ludzie, ciekawe historie oraz niezastąpiona Dorota Szelągowska! Prowadząca po raz kolejny przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu prawdziwych perełek.W tym wyjątkowym czasie coraz częściej decydujemy się na odkrywanie niezwykłych miejsc w naszym kraju. Gdzie kamera TVN Style zawita tym razem?

Już w pierwszym odcinku odwiedzimy dwór wybudowany w neobarokowym stylu w Dawidach. Niewielki w kubaturze, o znakomicie wyważonych proporcjach, przykryty wysokim dachem niegdyś pełnił funkcję pałacyku myśliwskiego. Jego ówczesny właściciel, fascynat historii, podróży i designu, przywrócił mu dawną świetność. Co prawda, już nie organizuje się w nim uroczystych polowań, a raczej niezapomniane pobyty gości.

Właściciel osobiście uczestniczył w renowacji budynku i przez lata szukał wyposażenia spójnego z całym projektem. Ze swoich zagranicznych podróży przywiózł wiele mebli, dekoracji i pomysłów. Wnętrze dworu wypełnione jest nie tylko antycznymi meblami, ale także tymi stylizowanymi na wiekowe. Niecodzienny klimat dopełniają takie elementy jak stare drewniane schody czy skrzypiąca podłoga. Co najbardziej przypadnie do gustu Dorocie Szelągowskiej?

PREMIERA W TVN STYLE – ŚRODA, 2 WRZEŚNIA, GODZ. 22:25

JESIEŃ W TVN STYLE

Aż 10 gorących nowości oraz 10 kontynuacji ulubionych programów! Tak zapowiada się jesień w TVN Style! Czekają nas niesamowite metamorfozy, luksusowe podróże, wspólne gotowanie, wiele patentów i dobrej rozrywki!

Wspólnie z widzami przełamiemy tematy tabu, będziemy szykować do ślubu i rozwijać swoje pasje. W tym sezonie oferta będzie dopasowana do aktualnych potrzeb widzów, którzy więcej czasu spędzają w domach.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *