MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Tydzień z cyklem "Piraci z Karaibów" w TVN Fabuła

TVN Fabuła przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich fanów serii „Piraci z Karaibów”. Nonszalancki i legendarny pirat Jack Sparrow będzie czekać na widzów kanału przez cztery kolejne wieczory już od 26 marca.

 

 

 

 

Kultowa seria Disneya „Piraci z Karaibów” ciągle zaskakuje. Niedawno w kinach można było obejrzeć piątą z kolei odsłonę cyklu pt.: „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Na podstawie przygód słynnego pirata powstało już kilkanaście gier komputerowych i dwie serie książek dla młodzieży. Postać Jacka Sparrowa przyniosła Deppowi nominację do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową. Produkcji udało się zdobyć również Oscara za najlepsze efekty specjalne w 2007 roku.

W serii „Piraci z Karaibów” zobaczyć można plejadę hollywoodzkich aktorów, takich jak: Orlando Bloom, Geoffrey Rush, Keira Knightley, Penélope Cruz czy Bill Nighty. Towarzysząca cyklowi muzyka Hansa Zimmera sprawia, że przed telewizorem poczujemy się jak załoga kapitana Jacka Sparrowa!

Już od poniedziałku 26 marca na widzów będą czekać cztery pełne emocji części „Piratów z Karaibów” – „Klątwa Czarnej Perły”, „Skrzynia umarlaka”, „Na krańcu świata” i „Na nieznanych wodach”. To wyjątkowa okazja, żeby przypomnieć sobie tę kultową serię, albo nadrobić zaległości i poznać niesamowicie barwny świat kapitana Jacka Sparrowa.
Zapraszamy o godzinie 21.00 do TVN Fabuła!

Tydzień z serią „Piraci z Karaibów” w TVN Fabuła:

„Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły” – 26 marca, poniedziałek, godz. 21:00

„Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka” – 27 marca, wtorek, godz. 21:00

„Piraci z Karaibów: Na krańcu świata” – 28 marca, środa, godz. 21:00

„Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach” – 29 marca, czwartek, godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *