Tydzień z WOŚP w Antyradiu

Już po raz 10 Antyradio zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jako wyłączny rockowy partner Finału. Specjalna ramówka, wywiady, koncerty live, relacje, licytacje i wiele więcej. To będzie tydzień z WOŚP w Antyradiu.

 

Od poniedziałku do piątku o 13:40 codzienna rozmowa z Jurkiem Owsiakiem. 25 stycznia specjalne wydanie programu „Zaraz będzie ciemno”, w całości poświęconego 29. Finałowi. We wtorek na antenie ruszy licytacja „Złotego Serduszka” z nr 16, która potrwa do niedzieli do ok. 20:30. Rok temu zostało wylicytowane za 22 tys. zł.

Przez cały tydzień Antyradio będzie również na bieżąco informować o przygotowaniach do niedzielnego Finału.

Od 20:00 w sobotę (30.01) do północy w niedzielę (31.01) specjalna ramówka podporządkowana 29. Finałowi WOŚP. Program będzie nadawany ze studia zlokalizowanego w głównym sztabie Orkiestry na Placu Defilad w Warszawie. Sobotnią audycję poprowadzi Tomasz Kasprzyk, którego gościem będzie Jurek Owsiak. Na antenie transmisje koncertów Krzysztofa Zalewskiego i Piotra Bukartyka.

Od rana w niedzielę program z samego centrum wydarzeń, relacje reporterów z różnych stron Polski, wywiady z artystami i gośćmi związanymi z WOŚP, licytacja „Złotego Serduszka”, a także transmisje koncertów, które zagrają: Vavamuffin, Piersi, Dżem, Koniec Świata, Organek, Dr Misio, Łąki Łan, Voo Voo i wielu innych.

Słuchacze Antyradia mogą również wziąć udział w wyjątkowych aukcjach Allegro organizowanych przez redakcję. Do wylicytowania m.in. prowadzenie jednego z programów „Odjechani” wspólnie z Joanną i Włodzimierzem Zientarskimi oraz Kubą „Kojotem” Olszewskim.

LICYTUJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *